SKODA Octavia Kombi II I (2005 - 2009)

SKODA Octavia Kombi II  I

Generacja była produkowana od 2005 do 2009 roku. SKODA Octavia Kombi II I to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 75 do 147 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji SKODA Octavia Kombi II I wynosi od 102 do 200 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 191 do 240 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 7,3 do 11,3 s. Silnik SKODA Octavia Kombi II I jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1595 do 1984 cm3. Na każdy cylinder w silniku SKODA Octavia Kombi II I przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy SKODA Octavia Kombi II I osiąga moment obrotowy od 148 do 350 Nm. SKODA Octavia Kombi II I posiada dołączany napęd na 4 koła, napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Octavia Kombi II I to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie SKODA Octavia Kombi II I w zależności od wersji silnika, waha się od 4,5 do 8,7 l na 100km. Warto nadmienić, że SKODA Octavia Kombi II I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1350 do 1620 litrów. Wymiary samochodu: od 4572 do 4581 mm długości, od 1769 do 1784 mm szerokości, od 1452 do 1533 mm wysokości.

Opinie o SKODA Octavia Kombi II I

Ocena ogólna:
(5 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników SKODA Octavia Kombi II I

Zdjęcia SKODA Octavia Kombi II I

SKODA Octavia - Wiadomości

TOP30 samochodów osobowych w listopadzie. Toyota Corolla depcze po piętach Skodzie Octavii
Skoda Octavia to jeden z najpopularniejszych samochodów na rynku. Czeski kompakt czuje jednak na plecach oddech japońskiej konkurencji - Corolli brakuje niecałego tysiąca rejestracji, by zdobyć podium rankingu.

Opinie Moto.pl: Nowa Skoda Octavia - ratuje honor klasycznych samochodów
Przeciwnicy crossoverów mogą spać spokojnie, bo auta o tradycyjnej sylwetce mają się dobrze. Nowa Octavia jest na to najlepszym dowodem. Nie powinno się oceniać samochodu przed jazdą, ale kompaktowa Skoda robi bardzo dobre pierwsze wrażenie. Pod względem stylizacji rozkłada konkurencję na łopatki, a kto wie, może nawet sięga do idei słynnej szkoły wzornictwa - Bauhausu.

Nowa Skoda Octavia oficjalnie. Widzieliśmy czwartą generację numeru 1 w Polsce. Wnętrze to mała rewolucja
Nowa Skoda Octavia 2020 zadebiutowała dosłownie przed chwilą. Mieliśmy jednak okazję przyjrzeć się jej bliżej już wcześniej. I wiemy jedno - czwórka to naprawdę duży krok w rozwoju najczęściej kupowanego auta w Polsce. Jaka jest nowa Skoda Octavia?

Sprzedaż samochodów w Polsce - zażarta walka Skody Octavii z nową Toyotą Corollą
Kolejny miesiąc najlepiej sprzedającym się samochodem w Polsce okazała się Toyota Corolla. Japoński kompakt w ujęciu rocznym goni Skodę Octavię, która wciąż jes największym bestsellerem nad Wisłą.

Nowa Skoda Octavia debiutuje już za kilka dni. Znamy szczegóły wnętrza - zniknie typowy drążek zmiany biegów
Skoda Octavia to tzw."królowa flot". Zdobyła ogromną popularność dzięki dużym jak na komapkta wymiarom, przestronnemu wnętrzu i solidnym silnikom. Już za kilka dni, bo 11 listopada, zobaczymy nowe wcielenie czeskiego bestsellera. Znamy już coraz więcej szczegółów dotyczących nowej Octavii.