SKODA Octavia Kombi II I (2005 - 2009)

SKODA Octavia Kombi II  I

Generacja była produkowana od 2005 do 2009 roku. SKODA Octavia Kombi II I to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 75 do 147 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji SKODA Octavia Kombi II I wynosi od 102 do 200 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 191 do 240 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 7,3 do 11,3 s. Silnik SKODA Octavia Kombi II I jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1595 do 1984 cm3. Na każdy cylinder w silniku SKODA Octavia Kombi II I przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy SKODA Octavia Kombi II I osiąga moment obrotowy od 148 do 350 Nm. SKODA Octavia Kombi II I posiada dołączany napęd na 4 koła, napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Octavia Kombi II I to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie SKODA Octavia Kombi II I w zależności od wersji silnika, waha się od 4,5 do 8,7 l na 100km. Warto nadmienić, że SKODA Octavia Kombi II I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1350 do 1620 litrów. Wymiary samochodu: od 4572 do 4581 mm długości, od 1769 do 1784 mm szerokości, od 1452 do 1533 mm wysokości.

Opinie o SKODA Octavia Kombi II I

Ocena ogólna:
(5 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników SKODA Octavia Kombi II I

Zdjęcia SKODA Octavia Kombi II I

SKODA Octavia - Wiadomości

Toyota Corolla znów najpopularniejszym modelem w Polsce
W statystykach sprzedaży samochodów na polskim rynku pojawiła się duża zmiana. Szalenie popularny dotąd Duster został zdetronizowany przez Toyotę Corollę - model, który jest na rynku zaledwie kilka miesięcy.

Polski rynek bez większych zmian, ale dwa modele notują imponujące wzrosty. W przypadku Corolli to aż 90 proc.
Na pierwszy rzut oka na polskim rynku nowych samochodów w 2019 r. niewiele się zmieniło. To jednak pozory, bo dwa modele notują tak duże wzrosty sprzedaży, że niedługo mogą przeskoczyć liderów.

Skoda nadal liderem na polskim rynku motoryzacyjnym
Skoda ma powody do świętowania. Za marką bardzo dobre półrocze nie tylko pod względem premier, ale i liczby sprzedanych aut. Blisko 35 tysięcy nowych samochodów marki Skoda trafiło do polskich klientów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Zmiana lidera w rankingu najpopularniejszych aut w Polsce. Maj należał do Toyoty Corolli
Już w zeszłym miesiącu Toyota Corolla otarła się o pozycję numeru 1 na polskim rynku, ale musiała uznać wyższość Skody Octavii. W maju japoński kompakt nie miał sobie równych.

Kupujemy używane: Skoda Octavia II - opinie. Co psuje się najczęściej, a na którą wersję najlepiej postawić?
Używana Skoda Octavia II - opinie, awaryjność, najlepsze wersje. Rynek wtórny od kilkunastu lat rozkwita, stanowi główne źródło samochodów dla polskich kierowców. Wśród aut kompaktowych bezapelacyjnym liderem wciąż pozostaje Skoda Octavia II, spełniająca wymagania większości kierowców.