SKODA Octavia Hatchback II Tour (2010 - 2012)

SKODA Octavia Hatchback II Tour

Generacja była produkowana od 2010 do 2012 roku. SKODA Octavia Hatchback II Tour to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 59 do 75 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji SKODA Octavia Hatchback II Tour wynosi od 80 do 102 KM. Silnik SKODA Octavia Hatchback II Tour jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1390 do 1595 cm3. Na każdy cylinder w silniku SKODA Octavia Hatchback II Tour przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SKODA Octavia Hatchback II Tour osiąga moment obrotowy od 132 do 148 Nm. SKODA Octavia Hatchback II Tour posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Octavia Hatchback II Tour to benzyna.

Warto nadmienić, że SKODA Octavia Hatchback II Tour posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1455 litrów. Wymiary samochodu: 4572 mm długości, 1769 mm szerokości, 1462 mm wysokości.

Opinie o SKODA Octavia Hatchback II Tour

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników SKODA Octavia Hatchback II Tour

Zdjęcia SKODA Octavia Hatchback II Tour

SKODA Octavia - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Nowa Skoda Octavia - ratuje honor klasycznych samochodów
Przeciwnicy crossoverów mogą spać spokojnie, bo auta o tradycyjnej sylwetce mają się dobrze. Nowa Octavia jest na to najlepszym dowodem. Nie powinno się oceniać samochodu przed jazdą, ale kompaktowa Skoda robi bardzo dobre pierwsze wrażenie. Pod względem stylizacji rozkłada konkurencję na łopatki, a kto wie, może nawet sięga do idei słynnej szkoły wzornictwa - Bauhausu.

Nowa Skoda Octavia oficjalnie. Widzieliśmy czwartą generację numeru 1 w Polsce. Wnętrze to mała rewolucja
Nowa Skoda Octavia 2020 zadebiutowała dosłownie przed chwilą. Mieliśmy jednak okazję przyjrzeć się jej bliżej już wcześniej. I wiemy jedno - czwórka to naprawdę duży krok w rozwoju najczęściej kupowanego auta w Polsce. Jaka jest nowa Skoda Octavia?

Sprzedaż samochodów w Polsce - zażarta walka Skody Octavii z nową Toyotą Corollą
Kolejny miesiąc najlepiej sprzedającym się samochodem w Polsce okazała się Toyota Corolla. Japoński kompakt w ujęciu rocznym goni Skodę Octavię, która wciąż jes największym bestsellerem nad Wisłą.

Nowa Skoda Octavia debiutuje już za kilka dni. Znamy szczegóły wnętrza - zniknie typowy drążek zmiany biegów
Skoda Octavia to tzw."królowa flot". Zdobyła ogromną popularność dzięki dużym jak na komapkta wymiarom, przestronnemu wnętrzu i solidnym silnikom. Już za kilka dni, bo 11 listopada, zobaczymy nowe wcielenie czeskiego bestsellera. Znamy już coraz więcej szczegółów dotyczących nowej Octavii.

Skoda uruchomiła internetowy salon - można kupić samochód nie wychodząc z domu. Zobacz najlepsze oferty
Skoda jest nie tylko liderem polskiego rynku motoryzacyjnego, ale wdraża innowacyjne formy zakupu. Dzięki temu nie trzeba wychodzić z domu, by skonfigurować wymarzony egzemplarz i po kilku dniach odebrać kluczyki. W dodatku właśnie trwa wyprzedaż, więc wybraliśmy dwie oferty, na które warto zwrócić uwagę.