SKODA Karoq Kombi I (2017 - obecnie)

SKODA Karoq Kombi I

Generacja jest produkowana od roku 2017 do dziś. SKODA Karoq Kombi I to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji SKODA Karoq Kombi I to od 87 900 do 150 950 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 85 do 140 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji SKODA Karoq Kombi I wynosi od 115 do 190 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 195 do 203 km/h. Silnik SKODA Karoq Kombi I jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1984 cm3. Na każdy cylinder w silniku SKODA Karoq Kombi I przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SKODA Karoq Kombi I osiąga moment obrotowy od 200 do 400 Nm. SKODA Karoq Kombi I posiada napęd przedni lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Karoq Kombi I to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie SKODA Karoq Kombi I w zależności od wersji silnika, waha się od 5,2 do 5,5 l na 100km. Warto nadmienić, że SKODA Karoq Kombi I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1630 litrów. Wymiary samochodu: 4382 mm długości, 1841 mm szerokości, 1603 mm wysokości.

Opinie o SKODA Karoq Kombi I

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników SKODA Karoq Kombi I

Zdjęcia SKODA Karoq Kombi I

SKODA Karoq - Wiadomości

Skoda przeceniła swoje SUV-y. Największe rabaty na Karoqa
Ofensywa rynkowa SUV-ów Skody ma się świetnie. Każde kolejne auto błyskawicznie staje się hitem sprzedaży. Zarówno Karoq jak i Kodiaq spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W wyprzedaży rocznika 2019 dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, z dużymi rabatami. Sprawdzamy ofertę.

Łowcy okazji - znaleźliśmy najtańszą Skodę Karoq. Popularny SUV z dużym rabatem
Najnowszy w gamie Skody SUV błyskawicznie stał się przebojem na europejskim rynku. Klientów kusi dobrymi właściwościami jezdnymi, wydajnym napędem na cztery koła, a także szeroką paletą jednostek napędowych. Sprawdzamy, co oferuje w najtańszej wersji.

Po co jednej marce aż trzy SUV-y? Testujemy Kamiqa, Karoqa i Kodiaqa
Pierwszym nowoczesnym SUV-em Skody był duży, mierzący 4,7 m Kodiaq, którego można zamówić nawet w wersji siedmioosobowej. Teraz rodzina liczy już trzy modele, bo do Kodiaqa dołączyli kompaktowy Karoq oraz miejski Kamiq. Po co jednej marce aż trzy SUV-y?