SKODA Kamiq Hatchback

SKODA Kamiq Hatchback

SKODA Kamiq Hatchback

Model jest produkowany od roku 2019 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. SKODA Kamiq Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu SKODA Kamiq Hatchback to od 67 150 do 101 050 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 70 do 110 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu SKODA Kamiq Hatchback wynosi od 95 do 150 KM. Silnik SKODA Kamiq Hatchback jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1498 cm3. Na każdy cylinder w silniku SKODA Kamiq Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SKODA Kamiq Hatchback osiąga moment obrotowy od 175 do 250 Nm. SKODA Kamiq Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Kamiq Hatchback to benzyna.

Warto nadmienić, że SKODA Kamiq Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1395 litrów. Wymiary samochodu: 4241 mm długości, 1793 mm szerokości, 1553 mm wysokości.

Opinie o SKODA Kamiq Hatchback

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje SKODA Kamiq Hatchback

2019 - obecnie
SKODA Kamiq Hatchback I

SKODA Kamiq - Wiadomości

Skoda Kamiq Scoutline. Nowa wersja crossovera, teraz czas na terenowy makijaż
Skoda Kamiq doczekała się już usportowionej wersji Monte Carlo. Teraz styliści przygotowali odmianę Scoutline, która czerpie garściami z dużych SUV-ów i terenówek.

Skoda Kamiq Monte Carlo - ceny w Polsce. 1.0 TSI i ręczna skrzynia od 88 450 zł
Do polskiej oferty Skody Kamiq dołączyła właśnie wersja Monte Carlo. Cennik "usportowionej" odmiany otwiera niecałe 90 tysięcy. Ile kosztuje Kamiq Monte Carlo?

Po co jednej marce aż trzy SUV-y? Testujemy Kamiqa, Karoqa i Kodiaqa
Pierwszym nowoczesnym SUV-em Skody był duży, mierzący 4,7 m Kodiaq, którego można zamówić nawet w wersji siedmioosobowej. Teraz rodzina liczy już trzy modele, bo do Kodiaqa dołączyli kompaktowy Karoq oraz miejski Kamiq. Po co jednej marce aż trzy SUV-y?

Opinie Moto.pl: Skoda Kamiq - nie taki mały SUV. Gdzie jest jego miejsce w ofercie koncernu VW?
Kamiq jest najnowszym autem kategorii SUV w ofercie Skody. Trzecim o nazewnictwie nawiązującym do archipelagu Aleutów. W języku Inuitów oznacza to możliwość dopasowana się do każdej sytuacji. Taka nazwa jest jak najbardziej na miejscu, bo Kamiq jest wyjątkowo uniwersalnym samochódem.

Skoda Kamiq GT na oficjalnych szkicach. Czas na małego SUV-a coupe
Chińczycy kochają crossovery i SUV-y równie mocno, co kierowcy w Europie. O ile nie mocniej. W Państwie Środka świetnie mają się wciąż niszowe u nas "SUV-y coupe". Skoda lada chwila wprowadzi drugi model tego typu.