SKODA Fabia Kombi III II (2018 - obecnie)

SKODA Fabia Kombi III  II

Generacja jest produkowana od roku 2018 do dziś. SKODA Fabia Kombi III II to klasa małe samochodów osobowych. Cena nowej generacji SKODA Fabia Kombi III II to od 47 500 do 69 600 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 44 do 81 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji SKODA Fabia Kombi III II wynosi od 60 do 110 KM. Silnik SKODA Fabia Kombi III II jest rzędowy posiadający 3 cylindry o pojemności 999 cm3. Na każdy cylinder w silniku SKODA Fabia Kombi III II przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SKODA Fabia Kombi III II osiąga moment obrotowy od 95 do 200 Nm. SKODA Fabia Kombi III II posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Fabia Kombi III II to benzyna.

Warto nadmienić, że SKODA Fabia Kombi III II posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1395 litrów. Wymiary samochodu: 4262 mm długości, 1732 mm szerokości, 1467 mm wysokości.

Opinie o SKODA Fabia Kombi III II

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników SKODA Fabia Kombi III II

SKODA Fabia - Wiadomości

Najtańsza Skoda do miasta - czy można mieć nowy samochód za 350 zł miesięcznie?
Auta z segmentu A i B są bardzo dobrym wyborem do miasta. Dlaczego? Są zwinne, pakowane, oszczędne i rozsądnie wycenione. Sprawdzamy, co oferuje Skoda Fabia oraz Citigo.

Kupujemy nowe auto miejskie. Co oferuje rynek za 50 tysięcy złotych?
Czasy, gdy można było kupić samochód z segmentu A lub B za niespełna 30 tysięcy złotych, minęły bezpowrotnie. Wraz z rozwojem technologii, ilością systemów bezpieczeństwa i zakresem wyposażenia, samochody systematycznie drożeją. W związku z tym postanowiliśmy sprawdzić, czy 50 tysięcy wystarczy na nowe auto z przyzwoitym wyposażeniem i elastyczną jednostką napędową.

Opinie Moto.pl: Skoda Fabia R5. Takiego oblicza Skody nie znaliście. Jeździliśmy rajdową Fabią R5
Skoda sukcesywnie stara się budować wizerunek marki wszechstronnej. Na rynek wprowadza modele w specyfikacji Sportline, a także święci triumfy na rajdowych trasach. Zaliczyliśmy przejażdżkę Fabią wartą ponad milion złotych.