SKODA Fabia Kombi II I (2008 - 2010)

SKODA Fabia Kombi II  I

Generacja była produkowana od 2008 do 2010 roku. SKODA Fabia Kombi II I to klasa małe samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 44 do 77 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji SKODA Fabia Kombi II I wynosi od 60 do 105 KM. Silnik SKODA Fabia Kombi II I jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 1198 do 1896 cm3. Na każdy cylinder w silniku SKODA Fabia Kombi II I przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy SKODA Fabia Kombi II I osiąga moment obrotowy od 108 do 240 Nm. SKODA Fabia Kombi II I posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Fabia Kombi II I to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że SKODA Fabia Kombi II I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1460 litrów. Wymiary samochodu: od 4239 do 4250 mm długości, od 1642 do 1658 mm szerokości, od 1498 do 1542 mm wysokości.

Opinie o SKODA Fabia Kombi II I

Ocena ogólna:
(4 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników SKODA Fabia Kombi II I

Zdjęcia SKODA Fabia Kombi II I

SKODA Fabia - Wiadomości

Najtańsza Skoda do miasta - czy można mieć nowy samochód za 350 zł miesięcznie?
Auta z segmentu A i B są bardzo dobrym wyborem do miasta. Dlaczego? Są zwinne, pakowane, oszczędne i rozsądnie wycenione. Sprawdzamy, co oferuje Skoda Fabia oraz Citigo.

Kupujemy nowe auto miejskie. Co oferuje rynek za 50 tysięcy złotych?
Czasy, gdy można było kupić samochód z segmentu A lub B za niespełna 30 tysięcy złotych, minęły bezpowrotnie. Wraz z rozwojem technologii, ilością systemów bezpieczeństwa i zakresem wyposażenia, samochody systematycznie drożeją. W związku z tym postanowiliśmy sprawdzić, czy 50 tysięcy wystarczy na nowe auto z przyzwoitym wyposażeniem i elastyczną jednostką napędową.

Opinie Moto.pl: Skoda Fabia R5. Takiego oblicza Skody nie znaliście. Jeździliśmy rajdową Fabią R5
Skoda sukcesywnie stara się budować wizerunek marki wszechstronnej. Na rynek wprowadza modele w specyfikacji Sportline, a także święci triumfy na rajdowych trasach. Zaliczyliśmy przejażdżkę Fabią wartą ponad milion złotych.

Skoda Fabia w nowych wersjach - sportowa Black i wygodniejsza Comfort Plus
Skoda właśnie wprowadza nowe pakiety wyposażenia do oferty miejskiej Fabii. W konfiguratorze pojawił się sportowy pakiet Black i jeszcze bardziej komfortowa odmiana Comfort Plus.