SKODA Fabia Kombi

SKODA Fabia Kombi

SKODA Fabia Kombi

Model jest produkowany od roku 2001 do dziś. W tym czasie powstało 6 generacji tego modelu. SKODA Fabia Kombi to klasa małe samochodów osobowych. Cena nowego modelu SKODA Fabia Kombi to od 36 790 do 77 550 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 40 do 132 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu SKODA Fabia Kombi wynosi od 54 do 180 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 155 do 224 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 7,3 do 16,5 s. Silnik SKODA Fabia Kombi jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1984 cm3. Na każdy cylinder w silniku SKODA Fabia Kombi przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy SKODA Fabia Kombi osiąga moment obrotowy od 95 do 250 Nm. SKODA Fabia Kombi posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Fabia Kombi to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie SKODA Fabia Kombi w zależności od wersji silnika, waha się od 3,4 do 6,2 l na 100km. Warto nadmienić, że SKODA Fabia Kombi posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1225 do 1485 litrów. Wymiary samochodu: od 4222 do 4275 mm długości, od 1642 do 1732 mm szerokości, od 1452 do 1542 mm wysokości.

Opinie o SKODA Fabia Kombi

Ocena ogólna:
(12 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje SKODA Fabia Kombi

Zdjęcia SKODA Fabia Kombi

SKODA Fabia - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Skoda Fabia R5. Takiego oblicza Skody nie znaliście. Jeździliśmy rajdową Fabią R5
Skoda sukcesywnie stara się budować wizerunek marki wszechstronnej. Na rynek wprowadza modele w specyfikacji Sportline, a także święci triumfy na rajdowych trasach. Zaliczyliśmy przejażdżkę Fabią wartą ponad milion złotych.

Kupujemy nowe auto miejskie. Co oferuje rynek za 50 tysięcy złotych?
Czasy, gdy można było kupić samochód z segmentu A lub B za niespełna 30 tysięcy złotych, minęły bezpowrotnie. Wraz z rozwojem technologii, ilością systemów bezpieczeństwa i zakresem wyposażenia, samochody systematycznie drożeją. W związku z tym postanowiliśmy sprawdzić, czy 50 tysięcy wystarczy na nowe auto z przyzwoitym wyposażeniem i elastyczną jednostką napędową.

Skoda Fabia w nowych wersjach - sportowa Black i wygodniejsza Comfort Plus
Skoda właśnie wprowadza nowe pakiety wyposażenia do oferty miejskiej Fabii. W konfiguratorze pojawił się sportowy pakiet Black i jeszcze bardziej komfortowa odmiana Comfort Plus.

Skoda nadal liderem na polskim rynku motoryzacyjnym
Skoda ma powody do świętowania. Za marką bardzo dobre półrocze nie tylko pod względem premier, ale i liczby sprzedanych aut. Blisko 35 tysięcy nowych samochodów marki Skoda trafiło do polskich klientów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Te trzy bestsellery Skody sprzedają się najlepiej. A teraz są tańsze o nawet 10 tys. zł
Skoda od wielu lat nie ma sobie równych na polskim rynku. Każdego roku piastuje pozycję lidera, na co ogromny wpływ mają Fabia, Scala i Octavia. Popularne samochody z bieżącego rocznika przeceniono, dzięki czemu oferta jest obecnie wyjątkowa. Sprawdzamy, co bestsellery mają do zaoferowania.