SKODA Fabia Hatchback

SKODA Fabia Hatchback

SKODA Fabia Hatchback

Model jest produkowany od roku 2000 do dziś. W tym czasie powstało 6 generacji tego modelu. SKODA Fabia Hatchback to klasa małe samochodów osobowych. Cena nowego modelu SKODA Fabia Hatchback to od 30 990 do 77 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 40 do 132 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu SKODA Fabia Hatchback wynosi od 54 do 180 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 155 do 224 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 7,3 do 16,5 s. Silnik SKODA Fabia Hatchback jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1984 cm3. Na każdy cylinder w silniku SKODA Fabia Hatchback przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy SKODA Fabia Hatchback osiąga moment obrotowy od 95 do 310 Nm. SKODA Fabia Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Fabia Hatchback to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie SKODA Fabia Hatchback w zależności od wersji silnika, waha się od 3,4 do 7,6 l na 100km. Warto nadmienić, że SKODA Fabia Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1016 do 1180 litrów. Wymiary samochodu: od 3960 do 4032 mm długości, od 1642 do 1732 mm szerokości, od 1436 do 1551 mm wysokości.

Opinie o SKODA Fabia Hatchback

Ocena ogólna:
(10 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje SKODA Fabia Hatchback

Zdjęcia SKODA Fabia Hatchback

SKODA Fabia - Wiadomości

Najtańsza Skoda do miasta - czy można mieć nowy samochód za 370 zł miesięcznie?
Auta z segmentu A i B są bardzo dobrym wyborem do miasta. Dlaczego? Są zwinne, pakowane, oszczędne i rozsądnie wycenione. Sprawdzamy, co oferuje Skoda Fabia oraz Citigo.

Skoda nadal liderem na polskim rynku motoryzacyjnym
Skoda ma powody do świętowania. Za marką bardzo dobre półrocze nie tylko pod względem premier, ale i liczby sprzedanych aut. Blisko 35 tysięcy nowych samochodów marki Skoda trafiło do polskich klientów w ciągu ostatnich sześciu miesięcy.

Nowe cenniki w Skodzie. Ile trzeba teraz zapłacić za modele Citigo, Fabia i Rapid?
Skoda od wielu lat rozdaje karty na polskim rynku. W zeszłym roku najchętniej wybieranymi przez Polaków samochodami były Octavia i Fabia. Teraz nadszedł moment, by kupić wiele modeli czeskiego producenta w jeszcze lepszej cenie. Przejrzeliśmy najlepsze oferty.

Marzec zakończył się sporą niespodzianką - w Polsce najlepiej sprzedawał się SUV z Rumunii
Marzec na polskim rynku zakończył się sporą niespodzianką. Na pierwszym miejscu znalazła się Dacia Duster, budżetowy SUV z Rumunii. Za Dusterem uplasowały się modele, które zwykle dominują w rankingach sprzedaży.

Sprzedaż samochodów w Polsce - Yaris wyraźnie przed Fabią wśród klientów indywidualnych
W styczniu Toyota Yaris jako jedyna zbliżyła się do tysiąca rejestracji w Polsce. Japoński maluch wypracował sporą przewagę nad drugą Skodą Fabią i trzecim Fiatem Tipo.