SKODA Citigo Hatchback -e (2019 - obecnie)

SKODA Citigo Hatchback -e

Generacja jest produkowana od roku 2019 do dziś. SKODA Citigo Hatchback -e to klasa mikro samochodów osobowych. Cena nowej generacji SKODA Citigo Hatchback -e to od 81 900 do 89 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi 61 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji SKODA Citigo Hatchback -e wynosi 83 KM. Silnik SKODA Citigo Hatchback -e jest rzędowy o pojemności 0 cm3.

SKODA Citigo Hatchback -e posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Citigo Hatchback -e to elektryczny.

Warto nadmienić, że SKODA Citigo Hatchback -e posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 3597 mm długości, 1645 mm szerokości.

Opinie o SKODA Citigo Hatchback -e

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników SKODA Citigo Hatchback -e

SKODA Citigo - Wiadomości

Skoda elektryfikuje swoje samochody. Jeden model jest w pełni elektryczny!
To absolutna rewolucja w ofercie Skody. Po raz pierwszy w historii mamy do wyboru dwa samochody z napędem elektrycznym. Citigo świetnie sprawdzi się w mieście, natomiast hybrydowy Superb będzie dobrym kompanem w długich podróżach.

Opinie Moto.pl: Skoda Citigo iV - elektryczna rewolucja, która ma szanse się przebić
Skoda postanowiła dołączyć do elektrycznego wyścigu. Dzięki temu mieliśmy okazję zobaczyć, jak jeździ nowe Citigo w pełni elektrycznej odmianie. Jest to ważny pojazd, gdyż biorąc pod uwagę dotacje do samochodów elektrycznych, można go kupić za nieco ponad 50 tys. zł.

Najtańsza Skoda do miasta - czy można mieć nowy samochód za 350 zł miesięcznie?
Auta z segmentu A i B są bardzo dobrym wyborem do miasta. Dlaczego? Są zwinne, pakowane, oszczędne i rozsądnie wycenione. Sprawdzamy, co oferuje Skoda Fabia oraz Citigo.

Skoda Citigo e iV - mamy cennik pierwszego samochodu elektrycznego Skody
Skoda Citigo e iV to pierwszy w pełni elektryczny samochód Skody. 260 kilometrów zasięgu w miejskiej eksploatacji brzmi całkiem rozsądnie. A jeszcze rozsądniej brzmi cena, bo elektryczne Citigo kosztuje 73 300 zł.