SKODA Citigo Hatchback

SKODA Citigo Hatchback

SKODA Citigo Hatchback

Model jest produkowany od roku 2012 do dziś. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. SKODA Citigo Hatchback to klasa mikro samochodów osobowych. Cena nowego modelu SKODA Citigo Hatchback to od 28 990 do 51 500 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 44 do 55 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu SKODA Citigo Hatchback wynosi od 60 do 75 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 160 do 173 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 13,9 do 14,4 s. Silnik SKODA Citigo Hatchback jest rzędowy posiadający 3 cylindry o pojemności 999 cm3. Na każdy cylinder w silniku SKODA Citigo Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SKODA Citigo Hatchback osiąga moment obrotowy 95 Nm. SKODA Citigo Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Citigo Hatchback to benzyna.

Średnie spalanie SKODA Citigo Hatchback w zależności od wersji silnika, waha się od 4,3 do 4,5 l na 100km. Warto nadmienić, że SKODA Citigo Hatchback posiada od 3 do 5 drzwi, 4 siedzenia a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 951 litrów. Wymiary samochodu: 3536 mm długości, 1641 mm szerokości, 1478 mm wysokości.

Opinie o SKODA Citigo Hatchback

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje SKODA Citigo Hatchback

Zdjęcia SKODA Citigo Hatchback

SKODA Citigo - Wiadomości

Skoda wkracza na rynek z nową marką
Po premierze elektrycznej Skody Citigo i hybrydowego Superba, marka wprowadza na rynek elektromobilnąsub-markę iV.

Skoda Citigo-e iV - mały elektryk z zasięgiem 265 km. Co już wiemy o elektrycznym Citigo?
Skoda Citigo-e iV to pierwszy w historii elektryczny samochód Skody, który nie jest konceptem. Citigo-e iV wprowadza markę w nową, elektryczną erę.

Elektryczna Skoda Citigo - pierwszy szkic małego elektryka Skody
Elektryczna Skoda Citigo zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu. Producent nie ujawnił jeszcze szczegółów technicznych, ale zaprezentował pierwszy szkic Citigo na prąd.