SKODA Citigo Hatchback

SKODA Citigo Hatchback

SKODA Citigo Hatchback

Model jest produkowany od roku 2012 do dziś. W tym czasie powstały 3 generacje tego modelu. SKODA Citigo Hatchback to klasa mikro samochodów osobowych. Cena nowego modelu SKODA Citigo Hatchback to od 28 990 do 89 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 44 do 61 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu SKODA Citigo Hatchback wynosi od 60 do 83 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 160 do 173 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 13,9 do 14,4 s. Silnik SKODA Citigo Hatchback jest rzędowy posiadający 3 cylindry o pojemności 999 cm3. Na każdy cylinder w silniku SKODA Citigo Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SKODA Citigo Hatchback osiąga moment obrotowy 95 Nm. SKODA Citigo Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SKODA Citigo Hatchback to benzyna lub elektryczny.

Średnie spalanie SKODA Citigo Hatchback w zależności od wersji silnika, waha się od 4,3 do 4,5 l na 100km. Warto nadmienić, że SKODA Citigo Hatchback posiada od 3 do 5 drzwi, od 4 do 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 951 litrów. Wymiary samochodu: od 3536 do 3597 mm długości, od 1641 do 1645 mm szerokości, 1478 mm wysokości.

Opinie o SKODA Citigo Hatchback

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje SKODA Citigo Hatchback

Zdjęcia SKODA Citigo Hatchback

SKODA Citigo - Wiadomości

Elektryczna Skoda Citigo e iV zniknęła z polskiego rynku, jeszcze zanim na dobre się pojawiła. Dlaczego?
Skoda Citigo e iV miała być lekiem na całe zło. Taki samochód elektryczny do miasta ze stosunkowo dużym zasięgiem, miał szanse zachęcić Polaków do przesiadki do aut na prąd. Jednak zanim elektryczna Skoda na dobre zadomowiła się na polskim rynku, producent postanowił wstrzymać zamówienia. Wszystko dlatego, że nie wyrabiają się z bateriami.

Opinie Moto.pl: Skoda Citigo iV - elektryczna rewolucja, która ma szanse się przebić
Skoda postanowiła dołączyć do elektrycznego wyścigu. Dzięki temu mieliśmy okazję zobaczyć, jak jeździ nowe Citigo w pełni elektrycznej odmianie. Jest to ważny pojazd, gdyż biorąc pod uwagę dotacje do samochodów elektrycznych, można go kupić za nieco ponad 50 tys. zł.

Najtańsza Skoda do miasta - czy można mieć nowy samochód za 350 zł miesięcznie?
Auta z segmentu A i B są bardzo dobrym wyborem do miasta. Dlaczego? Są zwinne, pakowane, oszczędne i rozsądnie wycenione. Sprawdzamy, co oferuje Skoda Fabia oraz Citigo.

Skoda Citigo e iV - mamy cennik pierwszego samochodu elektrycznego Skody
Skoda Citigo e iV to pierwszy w pełni elektryczny samochód Skody. 260 kilometrów zasięgu w miejskiej eksploatacji brzmi całkiem rozsądnie. A jeszcze rozsądniej brzmi cena, bo elektryczne Citigo kosztuje 73 300 zł.

Miejskie samochody elektryczne - porównujemy Renault Zoe i Skodę Citigo e iV
Samochody na prąd zyskują na popularności. Będzie jeszcze lepiej, jak ruszą rządowe dotacje. Niemniej, na rynku debiutują kolejne pojazdy. W mieście nieźle sprawdzą się Renault Zoe i Skoda Citigo e-iV. Sprawdzamy na co stać mieszczuchy na prąd.