SEAT Tarraco Kombi

SEAT Tarraco Kombi

SEAT Tarraco Kombi

Model jest produkowany od roku 2018 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. SEAT Tarraco Kombi to klasa wyższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu SEAT Tarraco Kombi to od 121 800 do 177 200 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 110 do 140 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu SEAT Tarraco Kombi wynosi od 150 do 190 KM. Silnik SEAT Tarraco Kombi jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1498 do 1984 cm3. Na każdy cylinder w silniku SEAT Tarraco Kombi przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SEAT Tarraco Kombi osiąga moment obrotowy od 250 do 400 Nm. SEAT Tarraco Kombi posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SEAT Tarraco Kombi to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że SEAT Tarraco Kombi posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4735 mm długości, 1839 mm szerokości, 1658 mm wysokości.

Opinie o SEAT Tarraco Kombi

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje SEAT Tarraco Kombi

2018 - obecnie
SEAT Tarraco Kombi I

SEAT Tarraco - Wiadomości

Seat Tarraco FR PHEV - zapowiedź mocnej hybrydy ładowanej z gniazdka
Już we Frankfurcie Seat zaprezentuje Tarraco FR PHEV. Flagowy SUV hiszpańskiej marki doczeka się mocnego i oszczędnego układu hybrydowego. Tarraco będzie można naładować z gniazdka, a na samym prądzie przejechać ponad 50 km.

SEAT Tarraco - siedmioosobowy SUV ze słonecznej Hiszpanii
Tarraco to popis hiszpańskich projektantów samochodów. Flagowy, siedmioosobowy SUV zapowiada nowy język stylistyczny SEAT-a. Charakter też. Bo choć auta Hiszpanów zawsze były charakterystyczne i odróżniały się od konkurentów, to nigdy wcześniej nie były jednocześnie aż tak praktyczne i uniwersalne jak Tarraco.