SEAT Leon Kombi

SEAT Leon Kombi

SEAT Leon Kombi

Model jest produkowany od roku 2013 do dziś. W tym czasie powstały 4 generacje tego modelu. SEAT Leon Kombi to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu SEAT Leon Kombi to od 56 900 do 209 300 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 63 do 272 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu SEAT Leon Kombi wynosi od 85 do 370 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 178 do 250 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 6,0 do 12,1 s. Silnik SEAT Leon Kombi jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1984 cm3. Na każdy cylinder w silniku SEAT Leon Kombi przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SEAT Leon Kombi osiąga moment obrotowy od 160 do 460 Nm. SEAT Leon Kombi posiada napęd przedni lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ SEAT Leon Kombi to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie SEAT Leon Kombi w zależności od wersji silnika, waha się od 4,2 do 7,0 l na 100km. Warto nadmienić, że SEAT Leon Kombi posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1470 litrów. Wymiary samochodu: od 4335 do 4549 mm długości, 1816 mm szerokości, od 1439 do 1481 mm wysokości.

Opinie o SEAT Leon Kombi

Ocena ogólna:
(13 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje SEAT Leon Kombi

Zdjęcia SEAT Leon Kombi

SEAT Leon - Wiadomości

Milionowy Seat Leon wyjechał na drogi. Popularny kompakt z ogromnym rabatem
20-lecie Seata Leona ukoronował imponujący wynik. Trzecia generacja hiszpańskiego kompaktu znalazła już okrągły milion nabywców. Taki rezultat nie wziął się z powietrza - auto uchodzi za jedno z najciekawszych w segmencie i w udany sposób łączy dynamikę z komfortem.

TOP5 okazji Seata - na te modele są teraz największe rabaty
Seat ma coraz mocniejszą pozycję na rynku. To zasługa sukcesywnego odświeżania gamy modelowej i wprowadzania do oferty nowoczesnych SUV-ów. Podczas wakacyjnej akcji promocyjnej, możemy liczyć na bardzo atrakcyjne ceny. Sprawdzamy pięć najciekawszych propozycji.

Łowcy okazji - znaleźliśmy najtańszą wersję Seata Leona
Seat Leon to jeden z najciekawszych kompaktów na rynku. Prezentuje się dynamicznie, występuje jako hatchback i rodzinne kombi, a teraz dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Sprawdzamy, co oferuje w podstawowej specyfikacji wyposażeniowej.

Opinie Moto.pl: Leon R ST - Seat, czy Cupra?
Leon Cupra R ST jest bardzo dobrym samochodem, ale nie różni się zbytnio od seryjnie wytwarzanego Leona Cupra ST.

Porównanie - Seat Leon II vs. Opel Astra III. Kompakty na każdą kieszeń
Wśród używanych kompaktów największym zainteresowaniem cieszy się niemiecka technologia. Do tej grupy bez dwóch zdań należy Opel Astra III. Nie można jednak zapominać o hiszpańskim konkurencie z atrakcyjną linią nadwozia i dobrymi właściwościami jezdnymi.