SEAT Leon Kombi

SEAT Leon Kombi

SEAT Leon Kombi

Model jest produkowany od roku 2013 do dziś. W tym czasie powstały 4 generacje tego modelu. SEAT Leon Kombi to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu SEAT Leon Kombi to od 56 900 do 209 300 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 63 do 272 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu SEAT Leon Kombi wynosi od 85 do 370 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 178 do 250 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 6,0 do 12,1 s. Silnik SEAT Leon Kombi jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1984 cm3. Na każdy cylinder w silniku SEAT Leon Kombi przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SEAT Leon Kombi osiąga moment obrotowy od 160 do 460 Nm. SEAT Leon Kombi posiada napęd przedni lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ SEAT Leon Kombi to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie SEAT Leon Kombi w zależności od wersji silnika, waha się od 4,2 do 7,0 l na 100km. Warto nadmienić, że SEAT Leon Kombi posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1470 litrów. Wymiary samochodu: od 4335 do 4549 mm długości, 1816 mm szerokości, od 1439 do 1481 mm wysokości.

Opinie o SEAT Leon Kombi

Ocena ogólna:
(16 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje SEAT Leon Kombi

Zdjęcia SEAT Leon Kombi

SEAT Leon - Wiadomości

Cupra Leon zadebiutuje jeszcze w lutym. Będzie mocną hybrydą. A to dopiero początek ofensywy
Dopiero co debiutował zupełnie nowy Seat Leon, a już lada chwila zobaczymy jego ostrzejszą wersję. Od tej generacji hiszpański hot hatch będzie hybrydą ładowaną z gniazdka, a na masce będzie miał znaczek Cupry.

Nowy Seat Leon. Pierwsze wrażenia po kontakcie z kompaktem z Hiszpanii
Nowoczesna sylwetka, nieco ugrzeczniony, choć wciąż wyrazisty wizerunek, nowoczesne multimedia i technologia Volkswagena - przed wami zupełnie nowy Seat Leon.

Nowy Seat Leon oficjalnie. Poznaliśmy silniki, hybrydy, wymiary, zupełnie nowe wnętrze i systemy
Nowy Seat Leon zadebiutował dzisiaj w Hiszpanii. Poznaliśmy jego wymiary, wygląd, silniki i nowoczesne wnętrze. Oto nowy Leon oficjalnie.

Seat pokaże w tym roku 14 nowych samochodów. Pierwszy debiut już za kilka dni
Rok 2020 będzie dla marek Seat i Cupra dość wyjątkowy. Wspólnie zaprezentują 14 nowych modeli, w tym aż sześć sygnowanych sportowym znaczkiem Cupra.

Seat Leon na pierwszych zdjęciach i filmie. Premiera już pod koniec stycznia
Najpierw VW Golf 8, potem nowa Octavia, a teraz przyszedł czas na Seata Leona. Czwartą generację hiszpańskiego kompaktu zobaczymy już 28 stycznia. O nowym Leonie właśnie dowiedzieliśmy się kilku ciekawych rzeczy.