SEAT Leon Hatchback

SEAT Leon Hatchback

SEAT Leon Hatchback

Model jest produkowany od roku 2000 do dziś. W tym czasie powstało 5 generacji tego modelu. SEAT Leon Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu SEAT Leon Hatchback to od 45 600 do 187 500 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 50 do 228 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu SEAT Leon Hatchback wynosi od 68 do 311 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 172 do 250 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 6,0 do 14,1 s. Silnik SEAT Leon Hatchback jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1984 cm3. Na każdy cylinder w silniku SEAT Leon Hatchback przypadają od 2 do 5 zaworów.

Cały układ napędowy SEAT Leon Hatchback osiąga moment obrotowy od 128 do 380 Nm. SEAT Leon Hatchback posiada dołączany napęd na 4 koła, napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SEAT Leon Hatchback to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie SEAT Leon Hatchback w zależności od wersji silnika, waha się od 3,9 do 7,9 l na 100km. Warto nadmienić, że SEAT Leon Hatchback posiada od 3 do 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 656 do 1210 litrów. Wymiary samochodu: od 4183 do 4315 mm długości, od 1742 do 1816 mm szerokości, od 1423 do 1459 mm wysokości.

Opinie o SEAT Leon Hatchback

Ocena ogólna:
(13 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje SEAT Leon Hatchback

Zdjęcia SEAT Leon Hatchback

SEAT Leon - Wiadomości

Milionowy Seat Leon wyjechał na drogi. Popularny kompakt z ogromnym rabatem
20-lecie Seata Leona ukoronował imponujący wynik. Trzecia generacja hiszpańskiego kompaktu znalazła już okrągły milion nabywców. Taki rezultat nie wziął się z powietrza - auto uchodzi za jedno z najciekawszych w segmencie i w udany sposób łączy dynamikę z komfortem.

TOP5 okazji Seata - na te modele są teraz największe rabaty
Seat ma coraz mocniejszą pozycję na rynku. To zasługa sukcesywnego odświeżania gamy modelowej i wprowadzania do oferty nowoczesnych SUV-ów. Podczas wakacyjnej akcji promocyjnej, możemy liczyć na bardzo atrakcyjne ceny. Sprawdzamy pięć najciekawszych propozycji.

Łowcy okazji - znaleźliśmy najtańszą wersję Seata Leona
Seat Leon to jeden z najciekawszych kompaktów na rynku. Prezentuje się dynamicznie, występuje jako hatchback i rodzinne kombi, a teraz dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie. Sprawdzamy, co oferuje w podstawowej specyfikacji wyposażeniowej.

Opinie Moto.pl: Leon R ST - Seat, czy Cupra?
Leon Cupra R ST jest bardzo dobrym samochodem, ale nie różni się zbytnio od seryjnie wytwarzanego Leona Cupra ST.