SEAT ATECA Kombi

SEAT ATECA Kombi

SEAT ATECA Kombi

Model jest produkowany od roku 2016 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. SEAT ATECA Kombi to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu SEAT ATECA Kombi to od 77 100 do 174 300 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 85 do 221 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu SEAT ATECA Kombi wynosi od 115 do 300 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 183 do 212 km/h. Silnik SEAT ATECA Kombi jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1984 cm3. Na każdy cylinder w silniku SEAT ATECA Kombi przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SEAT ATECA Kombi osiąga moment obrotowy od 200 do 400 Nm. SEAT ATECA Kombi posiada napęd na 4 koła, napęd przedni lub stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ SEAT ATECA Kombi to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie SEAT ATECA Kombi w zależności od wersji silnika, waha się od 4,3 do 5,4 l na 100km. Warto nadmienić, że SEAT ATECA Kombi posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4363 mm długości, 1841 mm szerokości, 1615 mm wysokości.

Opinie o SEAT ATECA Kombi

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje SEAT ATECA Kombi

2016 - obecnie
SEAT ATECA Kombi Ateca

Zdjęcia SEAT ATECA Kombi

SEAT ATECA kombi brązowy przedni lewy
SEAT ATECA kombi brązowy przedni
SEAT ATECA kombi brązowy boczny lewy
SEAT ATECA kombi brązowy tylny lewy
SEAT ATECA kombi brązowy tylny
SEAT ATECA kombi brązowy przedni lewy
SEAT ATECA kombi tablica rozdzielcza

SEAT ATECA - Wiadomości

Cupra Ateca też po liftingu. Zmian jest niewiele
Zaledwie kilka dni temu Seat ujawnił zdjęcia swojego odświeżonego SUV-a. Ateca przeszła kilka zmian, które ujednolicają ją z najnowszym Leonem i aktualnym językiem stylistycznym marki. W ślad za Seatem poszła także niezależna marka Cupra, która ma w swoich szeregach 300-konną Atecę.

Debiutuje nowy Seat Ateca. Będzie problem z odróżnieniem jej od innego SUV-a
Zgodnie z zapowiedziami, Seat zaprezentował odświeżoną wersję swojego kompaktowego SUV-a. Nowa Ateca została mocno upodobniona do większego Tarraco, choć nie brakuje nawiązań do najnowszego Leona. Choć wygląda naprawdę dobrze, po raz kolejny przekonujemy się, że nowe auta stają się niemal identyczne.

Nowy Seat Ateca zadebiutuje już za kilka dni. Będzie podobny do Leona?
Hiszpański SUV niedługo doczeka się faceliftingu. Już 15 czerwca zadebiutuje odświeżony Seat Ateca. Co się zmieni w popularnym SUV-ie?