SEAT Arona Hatchback

SEAT Arona Hatchback

SEAT Arona Hatchback

Model jest produkowany od roku 2017 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. SEAT Arona Hatchback to klasa małe samochodów osobowych. Cena nowego modelu SEAT Arona Hatchback to od 63 500 do 95 800 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 70 do 110 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu SEAT Arona Hatchback wynosi od 95 do 150 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 172 do 205 km/h. Silnik SEAT Arona Hatchback jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku SEAT Arona Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy SEAT Arona Hatchback osiąga moment obrotowy od 175 do 250 Nm. SEAT Arona Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ SEAT Arona Hatchback to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie SEAT Arona Hatchback w zależności od wersji silnika, waha się od 4,0 do 5,1 l na 100km. Warto nadmienić, że SEAT Arona Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4138 mm długości, 1780 mm szerokości, od 1543 do 1552 mm wysokości.

Opinie o SEAT Arona Hatchback

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje SEAT Arona Hatchback

2017 - obecnie
SEAT Arona Hatchback I

Zdjęcia SEAT Arona Hatchback

SEAT Arona - Wiadomości

TOP5 okazji Seata - na te modele są teraz największe rabaty
Seat ma coraz mocniejszą pozycję na rynku. To zasługa sukcesywnego odświeżania gamy modelowej i wprowadzania do oferty nowoczesnych SUV-ów. Podczas wyprzedaży rocznika, możemy liczyć na bardzo atrakcyjne ceny. Sprawdzamy pięć najciekawszych propozycji.

Seat Arona, czy Ateca? Popularne SUV-y przekonują wszechstronnością w rozmaitych warunkach
SUV-y Seata reprezentują różne segmenty, ale mają wspólny mianownik - wszechstronność. Z uwagi na różnice w wielkości, jednostkach napędowych i elementach wyposażenia, przypadną do gustu różnym klientom. Prześwietlamy ofertę Arony i Ateki, które teraz dostępne są na wyprzedaży rocznika 2019 ze sporym rabatem.