RENAULT ZOE Hatchback

RENAULT ZOE Hatchback

RENAULT ZOE Hatchback

Model jest produkowany od roku 2014 do dziś. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. RENAULT ZOE Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu RENAULT ZOE Hatchback to od 89 900 do 147 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 65 do 100 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu RENAULT ZOE Hatchback wynosi od 88 do 135 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 135 km/h. Silnik RENAULT ZOE Hatchback jest typu nie połączone o pojemności 0 cm3.

Cały układ napędowy RENAULT ZOE Hatchback osiąga moment obrotowy od 220 do 245 Nm. RENAULT ZOE Hatchback posiada napęd tylny a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT ZOE Hatchback to elektryczny.

Warto nadmienić, że RENAULT ZOE Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1225 litrów. Wymiary samochodu: 4084 mm długości, 1730 mm szerokości, 1562 mm wysokości.

Opinie o RENAULT ZOE Hatchback

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje RENAULT ZOE Hatchback

Zdjęcia RENAULT ZOE Hatchback

RENAULT ZOE - Wiadomości

Wyruszamy "elektrykiem" w podróż. Chcieliśmy sprawdzić, ile to naprawdę kosztuje
Infrastruktura ładowania samochodów elektrycznych, w której skład wchodzą m.in. szybkie ładowarki, jest stale rozwijana. Jednak korzystanie z niej bywa drogie. Postanowiliśmy zabrać najlepiej sprzedający się samochód elektryczny w dłuższą podróż, aby przekonać się, jaki będzie jej koszt.


Europa światowym liderem sprzedaży samochodów elektrycznych. Jak to możliwe?
Według raportu opublikowanego przez oddział Strategy& firmy doradczej PwC, w pierwszym kwartale 2020 r. to w Europie firmy motoryzacyjne sprzedały najwięcej elektrycznych samochodów. Coś takiego zdarzyło się pierwszy raz od początku wzrostu popularności tego typu aut.