RENAULT ZOE Hatchback

RENAULT ZOE Hatchback

RENAULT ZOE Hatchback

Model jest produkowany od roku 2014 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. RENAULT ZOE Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu RENAULT ZOE Hatchback to od 89 900 do 145 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 65 do 80 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu RENAULT ZOE Hatchback wynosi od 88 do 109 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 135 km/h. Silnik RENAULT ZOE Hatchback jest typu nie połączone o pojemności 0 cm3.

Cały układ napędowy RENAULT ZOE Hatchback osiąga moment obrotowy 220 Nm. RENAULT ZOE Hatchback posiada napęd tylny a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT ZOE Hatchback to elektryczny.

Warto nadmienić, że RENAULT ZOE Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1225 litrów. Wymiary samochodu: 4084 mm długości, 1730 mm szerokości, 1562 mm wysokości.

Opinie o RENAULT ZOE Hatchback

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje RENAULT ZOE Hatchback

2014 - obecnie
RENAULT ZOE Hatchback I

Zdjęcia RENAULT ZOE Hatchback

RENAULT ZOE - Wiadomości

Nowe Renault ZOE. Producent obiecuje prawie 400 km na jednym ładowaniu
Renault ZOE już od dłuższego czasu znajduje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych samochodów elektrycznych w Europie. Jeszcze w tym roku na drogi ma wyjechać ZOE znacznie usprawnione. Co zmieni się w e-bestsellerze?

Odświeżone Renault ZOE - większa moc, zasięg prawie 400 km i tryb jazdy po mieście
Coraz więcej producentów ma w swoich szeregach samochody elektryczne. Renault ZOE pojawiło się na rynku w 2012 roku. Teraz przyszedł czas na trzecią generację francuskiego samochodu elektrycznego.

Nowe Renault Zoe - czas na drugą generację. Zasięg to nawet 389 km na jednym ładowaniu
Renault Zoe to samochód elektryczny numer 1 w Europie. Jednak w ostatnich miesiącach na rynku pojawiło się kilku groźnych konkurentów, Renault postanowiło więc bardzo mocno odświeżyć bestseller. Jakie zmiany przynosi druga generacja Renault Zoe?