RENAULT ZOE Hatchback

RENAULT ZOE Hatchback

RENAULT ZOE Hatchback

Model jest produkowany od roku 2014 do dziś. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. RENAULT ZOE Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu RENAULT ZOE Hatchback to od 89 900 do 147 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 65 do 100 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu RENAULT ZOE Hatchback wynosi od 88 do 135 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 135 km/h. Silnik RENAULT ZOE Hatchback jest typu nie połączone o pojemności 0 cm3.

Cały układ napędowy RENAULT ZOE Hatchback osiąga moment obrotowy od 220 do 245 Nm. RENAULT ZOE Hatchback posiada napęd tylny a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT ZOE Hatchback to elektryczny.

Warto nadmienić, że RENAULT ZOE Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1225 litrów. Wymiary samochodu: 4084 mm długości, 1730 mm szerokości, 1562 mm wysokości.

Opinie o RENAULT ZOE Hatchback

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje RENAULT ZOE Hatchback

2019 - obecnie
RENAULT ZOE Hatchback II
2014 - obecnie
RENAULT ZOE Hatchback I

Zdjęcia RENAULT ZOE Hatchback

RENAULT ZOE - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Renault Zoe Z.E.40. Zapomniany rewolucjonista
Kiedy polski Internet żył osiągami samochodów Tesli Motors, a europejscy producenci premium obiecywali e-rewolucję w postaci kosztujących kilkaset tysięcy SUV-ów, to właśnie niepozorne Renault Zoe elektryfikowało Europę.

Opinie Moto.pl: Renault Zoe to elektryczny samochód, który może zastąpić Clio. Ale nie dziś
&#x02022; Renault Zoe nie jest częstym widokiem na polskich drogach, ale to europejski odpowiednik Nissana LEAF - najlepiej sprzedający się "elektryk" na Starym Kontynencie. <br>&#x02022; Francuski producent opracował już trzecią generację tego samochodu. Między innymi dlatego Zoe jest osobnym projektem, a nie elektryczną odmianą Clio. Poza tym zaprojektowanie odrębnego modelu pozwala na lepsze wykorzystanie cech związanych z elektrycznym źródłem napędu: kompaktowych rozmiarów silnika, ale z drugiej strony konieczności wygospodarowania przestrzeni na akumulatory.

Nowe Renault ZOE. Producent obiecuje prawie 400 km na jednym ładowaniu
Renault ZOE już od dłuższego czasu znajduje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych samochodów elektrycznych w Europie. Jeszcze w tym roku na drogi ma wyjechać ZOE znacznie usprawnione. Co zmieni się w e-bestsellerze?

Miejskie samochody elektryczne - porównujemy Renault Zoe i Skodę Citigo e iV
Samochody na prąd zyskują na popularności. Będzie jeszcze lepiej, jak ruszą rządowe dotacje. Niemniej, na rynku debiutują kolejne pojazdy. W mieście nieźle sprawdzą się Renault Zoe i Skoda Citigo e-iV. Sprawdzamy na co stać mieszczuchy na prąd.