RENAULT ZOE

RENAULT ZOE

RENAULT ZOE

RENAULT ZOE posiada nadwozie typu hatchback. Model jest produkowany od roku 2014 do dziś. W tym czasie powstały 2 generacje tego modelu. RENAULT ZOE to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu RENAULT ZOE to od 89 900 do 147 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 65 do 100 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu RENAULT ZOE wynosi od 88 do 135 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 135 km/h. Silnik RENAULT ZOE jest typu nie połączone o pojemności 0 cm3.

Cały układ napędowy RENAULT ZOE osiąga moment obrotowy od 220 do 245 Nm. RENAULT ZOE posiada napęd tylny a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT ZOE to elektryczny.

Warto nadmienić, że RENAULT ZOE posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1225 litrów. Wymiary samochodu: 4084 mm długości, 1730 mm szerokości, 1562 mm wysokości.

Opinie o RENAULT ZOE

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Wersje nadwozia

Generacje RENAULT ZOE

RENAULT ZOE (generacja II)
2019 - obecnie
RENAULT ZOE (generacja I)
2014 - obecnie

Wymiary RENAULT ZOE R110 Z.E. 50 Life Hatchback II 108KM

Długość
4084 mm
Szerokość
od 1730 mm do 1945 mm
Wysokość
1562 mm
Pojemność bagażnika
od 338 l do 1225 l
Waga
1943 kg

Zdjęcia RENAULT ZOE

RENAULT ZOE - Wiadomości

Ile kosztuje eksploatacja samochodu elektrycznego? Sprawdzamy czy to się opłaca na przykładzie Renault ZOE
Auta elektryczne notują kosmiczne wyniki. W pierwszym półroczu sprzedano na świecie blisko 780 tysięcy takich pojazdów, co oznacza wzrost względem analogicznego okresu 2018 w wysokości 92 procent. Imponujące. W czołówce plasuje się francuski maluch - Renault Zoe. Niepozorny, ale wszechstronnie utalentowany. Sprawdzamy, ile kosztuje jego codzienna eksploatacja.

Renault ZOE - nowy samochód miejski, który zrewolucjonizuje świat
Renault ZOE to samochód, który istotnie wpłynie na elektryfikację europejskiej floty pojazdów. Dzięki kompaktowym rozmiarom, łatwo się nim manewruje, a mocna jednostka napędowa pozwala żwawo pokonywać kolejne kilometry. Trzecia generacja gwarantuje świetny zasięg, funkcjonalne wnętrze i dobre właściwości jezdne. To materiał na globalny bestseller.

Opinie Moto.pl: Renault Zoe Z.E.40. Zapomniany rewolucjonista
Kiedy polski Internet żył osiągami samochodów Tesli Motors, a europejscy producenci premium obiecywali e-rewolucję w postaci kosztujących kilkaset tysięcy SUV-ów, to właśnie niepozorne Renault Zoe elektryfikowało Europę.

Opinie Moto.pl: Renault Zoe to elektryczny samochód, który może zastąpić Clio. Ale nie dziś
&#x02022; Renault Zoe nie jest częstym widokiem na polskich drogach, ale to europejski odpowiednik Nissana LEAF - najlepiej sprzedający się "elektryk" na Starym Kontynencie. <br>&#x02022; Francuski producent opracował już trzecią generację tego samochodu. Między innymi dlatego Zoe jest osobnym projektem, a nie elektryczną odmianą Clio. Poza tym zaprojektowanie odrębnego modelu pozwala na lepsze wykorzystanie cech związanych z elektrycznym źródłem napędu: kompaktowych rozmiarów silnika, ale z drugiej strony konieczności wygospodarowania przestrzeni na akumulatory.

Nowe Renault ZOE. Producent obiecuje prawie 400 km na jednym ładowaniu
Renault ZOE już od dłuższego czasu znajduje się w ścisłej czołówce najpopularniejszych samochodów elektrycznych w Europie. Jeszcze w tym roku na drogi ma wyjechać ZOE znacznie usprawnione. Co zmieni się w e-bestsellerze?