RENAULT Twingo Hatchback V (2012 - 2014)

RENAULT Twingo Hatchback V

Generacja była produkowana od 2012 do 2014 roku. RENAULT Twingo Hatchback V to klasa mikro samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 55 do 98 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Twingo Hatchback V wynosi od 75 do 133 KM. Silnik RENAULT Twingo Hatchback V jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1149 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Twingo Hatchback V przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy RENAULT Twingo Hatchback V osiąga moment obrotowy od 107 do 160 Nm. RENAULT Twingo Hatchback V posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Twingo Hatchback V to benzyna.

Warto nadmienić, że RENAULT Twingo Hatchback V posiada 3 drzwi, 4 siedzenia a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 959 litrów. Wymiary samochodu: 3687 mm długości, 1655 mm szerokości, 1470 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Twingo Hatchback V

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Twingo Hatchback V

Zdjęcia RENAULT Twingo Hatchback V

RENAULT Twingo - Wiadomości

Elektryczne Renault Twingo Z.E. z zasięgiem 250 kilometrów. Czy taki samochód w Polsce ma sens?
Renault właśnie zaprezentowało swój kolejny miejski samochód elektryczny. Renault Twingo Z.E. zadebiutowało jeszcze przed salonem samochodowym w Genewie, gdzie auto zostanie pokazane szerszej publiczności.

Elektryczne Renault Twingo jeszcze w tym roku. Ale czy warto na nie czekać?
Malutkie Renault Twingo pojawi się w odmianie z silnikiem elektrycznym, a premiera modelu zaplanowana jest na 2020 roku. To już pewne, bo doniesienia potwierdził sam producent.