RENAULT Twingo Hatchback II (1998 - 2004)

RENAULT Twingo Hatchback II

Generacja była produkowana od 1998 do 2004 roku. RENAULT Twingo Hatchback II to klasa mikro samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 43 do 55 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Twingo Hatchback II wynosi od 58 do 75 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 168 km/h. Silnik RENAULT Twingo Hatchback II jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności 1149 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Twingo Hatchback II przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy RENAULT Twingo Hatchback II osiąga moment obrotowy od 93 do 105 Nm. RENAULT Twingo Hatchback II posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Twingo Hatchback II to benzyna.

Średnie spalanie RENAULT Twingo Hatchback II wynosi około 5,9 l na 100km. Warto nadmienić, że RENAULT Twingo Hatchback II posiada 3 drzwi, od 4 do 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1096 litrów. Wymiary samochodu: 3433 mm długości, od 1630 do 1870 mm szerokości, 1423 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Twingo Hatchback II

Ocena ogólna:
(6 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Twingo Hatchback II

Zdjęcia RENAULT Twingo Hatchback II

RENAULT Twingo - Wiadomości

Kupujemy używane: Fiat 500 vs Renault Twingo II. Zwinne, oszczędne i dobre do miasta
Dysponując relatywnie niewielkim budżetem, szczególnie wśród aut segmentu A znajdziemy szereg ciekawych propozycji. Co istotne, z niewielkim przebiegami i atrakcyjnym rocznikiem. Jedną z ciekawszych propozycji jest designerski Fiat 500 i funkcjonalne Renault Twingo II. To auta, które sprawdzą się nie tylko w mieście. Czy warto na nie postawić?

Elektryczne Renault Twingo Z.E. z zasięgiem 250 kilometrów. Czy taki samochód w Polsce ma sens?
Renault właśnie zaprezentowało swój kolejny miejski samochód elektryczny. Renault Twingo Z.E. zadebiutowało jeszcze przed salonem samochodowym w Genewie, gdzie auto zostanie pokazane szerszej publiczności.

Elektryczne Renault Twingo jeszcze w tym roku. Ale czy warto na nie czekać?
Malutkie Renault Twingo pojawi się w odmianie z silnikiem elektrycznym, a premiera modelu zaplanowana jest na 2020 roku. To już pewne, bo doniesienia potwierdził sam producent.