RENAULT Megane Sedan IV GrandCoupe

RENAULT Megane Sedan IV GrandCoupe (2016 - obecnie)

RENAULT Megane Sedan IV GrandCoupe

Generacja jest produkowana od roku 2016 do dziś. RENAULT Megane Sedan IV GrandCoupe to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowej generacji RENAULT Megane Sedan IV GrandCoupe to od 61 900 do 95 200 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 103 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Megane Sedan IV GrandCoupe wynosi od 90 do 140 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 176 do 201 km/h. Silnik RENAULT Megane Sedan IV GrandCoupe jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Megane Sedan IV GrandCoupe przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy RENAULT Megane Sedan IV GrandCoupe osiąga moment obrotowy od 156 do 320 Nm. RENAULT Megane Sedan IV GrandCoupe posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Megane Sedan IV GrandCoupe to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie RENAULT Megane Sedan IV GrandCoupe w zależności od wersji silnika, waha się od 3,7 do 6,6 l na 100km. Warto nadmienić, że RENAULT Megane Sedan IV GrandCoupe posiada 4 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4632 mm długości, 1814 mm szerokości, 1443 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Megane Sedan IV GrandCoupe

Ocena ogólna:
(11 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Megane Sedan IV GrandCoupe

Zdjęcia RENAULT Megane Sedan IV GrandCoupe

RENAULT Megane - Wiadomości

Renault Megane R.S. Trophy-R wycenione. Limitowany hothatch za prawie ćwierć miliona
Renault Megane R.S. to sportowiec z prawdziwego zdarzenia. A jak w nazwie pojawia się Trophy-R, a pod maską trzystukonny motor, to tym trudniej przejść obok niego bez zainteresowania. Zwłaszcza, że topowy francuski sportowiec jest limitowany - powstało tylko 500 sztuk tego modelu.

Opinie Moto.pl: VW Golf GTI TCR vs. Renault Megane RS - porównanie. Tak się powinno robić hot hatche!
Zadebiutowały stosunkowo niedawno. Mają zbliżoną moc, napęd na przednią oś i bardzo dobre właściwości trakcyjne. Mimo tego, na co dzień okazują się cechować odmiennymi charakterami. Sprawdzamy naszpikowane emocjami kompakty.