RENAULT Megane Sedan II II (2006 - 2009)

RENAULT Megane Sedan II  II

Generacja była produkowana od 2006 do 2009 roku. RENAULT Megane Sedan II II to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 63 do 110 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Megane Sedan II II wynosi od 85 do 150 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 183 do 210 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje 9,5 s. Silnik RENAULT Megane Sedan II II jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1390 do 1998 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Megane Sedan II II przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy RENAULT Megane Sedan II II osiąga moment obrotowy od 127 do 340 Nm. RENAULT Megane Sedan II II posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Megane Sedan II II to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie RENAULT Megane Sedan II II w zależności od wersji silnika, waha się od 5,1 do 6,9 l na 100km. Warto nadmienić, że RENAULT Megane Sedan II II posiada 4 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: 4498 mm długości, 1777 mm szerokości, 1460 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Megane Sedan II II

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Megane Sedan II II

Zdjęcia RENAULT Megane Sedan II II

RENAULT Megane - Wiadomości

Renault Megane R.S. Trophy-R wycenione. Limitowany hothatch za prawie ćwierć miliona
Renault Megane R.S. to sportowiec z prawdziwego zdarzenia. A jak w nazwie pojawia się Trophy-R, a pod maską trzystukonny motor, to tym trudniej przejść obok niego bez zainteresowania. Zwłaszcza, że topowy francuski sportowiec jest limitowany - powstało tylko 500 sztuk tego modelu.

Opinie Moto.pl: VW Golf GTI TCR vs. Renault Megane RS - porównanie. Tak się powinno robić hot hatche!
Zadebiutowały stosunkowo niedawno. Mają zbliżoną moc, napęd na przednią oś i bardzo dobre właściwości trakcyjne. Mimo tego, na co dzień okazują się cechować odmiennymi charakterami. Sprawdzamy naszpikowane emocjami kompakty.

Opinie Moto.pl Renault Megane 1.3 TCe 160 EDC FAP GT Line - zwykły, niezwykły
GT Line to wersja wyposażeniowa oferowana w zestawach z silnikami o mocach 140 lub 160 KM. Zwłaszcza w tej mocniejszej odmianie przypadnie do gustu kierowcom o sportowym zacięciu.

Nowe Megane R.S. Trophy-R z rekordem na Nurburgringu
Renault Megane R.S. Trophy-R zostało nowym rekordzistą hothatchy na niemieckim torze Nurburgring. Choć o najnowszym pocisku francuskiej marki nie wiadomo wszystkiego to już wiemy, że dotychczasowy lider, Honda Type R, musiał ustąpić.