RENAULT Megane Kombi III Grandtour III

RENAULT Megane Kombi III Grandtour III (2013 - 2016)

RENAULT Megane Kombi III Grandtour III

Generacja była produkowana od 2013 do 2016 roku. RENAULT Megane Kombi III Grandtour III to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 70 do 162 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Megane Kombi III Grandtour III wynosi od 95 do 220 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 185 do 210 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 9,7 do 13,2 s. Silnik RENAULT Megane Kombi III Grandtour III jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1998 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Megane Kombi III Grandtour III przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy RENAULT Megane Kombi III Grandtour III osiąga moment obrotowy od 151 do 340 Nm. RENAULT Megane Kombi III Grandtour III posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Megane Kombi III Grandtour III to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie RENAULT Megane Kombi III Grandtour III w zależności od wersji silnika, waha się od 3,3 do 6,9 l na 100km. Warto nadmienić, że RENAULT Megane Kombi III Grandtour III posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1600 litrów. Wymiary samochodu: 4559 mm długości, 1804 mm szerokości, 1507 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Megane Kombi III Grandtour III

Ocena ogólna:
(10 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Megane Kombi III Grandtour III

Zdjęcia RENAULT Megane Kombi III Grandtour III

RENAULT Megane - Wiadomości

Renault Megane R.S. Trophy-R wycenione. Limitowany hothatch za prawie ćwierć miliona
Renault Megane R.S. to sportowiec z prawdziwego zdarzenia. A jak w nazwie pojawia się Trophy-R, a pod maską trzystukonny motor, to tym trudniej przejść obok niego bez zainteresowania. Zwłaszcza, że topowy francuski sportowiec jest limitowany - powstało tylko 500 sztuk tego modelu.

Opinie Moto.pl: VW Golf GTI TCR vs. Renault Megane RS - porównanie. Tak się powinno robić hot hatche!
Zadebiutowały stosunkowo niedawno. Mają zbliżoną moc, napęd na przednią oś i bardzo dobre właściwości trakcyjne. Mimo tego, na co dzień okazują się cechować odmiennymi charakterami. Sprawdzamy naszpikowane emocjami kompakty.

Opinie Moto.pl Renault Megane 1.3 TCe 160 EDC FAP GT Line - zwykły, niezwykły
GT Line to wersja wyposażeniowa oferowana w zestawach z silnikami o mocach 140 lub 160 KM. Zwłaszcza w tej mocniejszej odmianie przypadnie do gustu kierowcom o sportowym zacięciu.

Nowe Megane R.S. Trophy-R z rekordem na Nurburgringu
Renault Megane R.S. Trophy-R zostało nowym rekordzistą hothatchy na niemieckim torze Nurburgring. Choć o najnowszym pocisku francuskiej marki nie wiadomo wszystkiego to już wiemy, że dotychczasowy lider, Honda Type R, musiał ustąpić.