RENAULT Megane Kombi III Grandtour III

RENAULT Megane Kombi III Grandtour III (2013 - 2016)

RENAULT Megane Kombi III Grandtour III

Generacja była produkowana od 2013 do 2016 roku. RENAULT Megane Kombi III Grandtour III to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 70 do 162 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Megane Kombi III Grandtour III wynosi od 95 do 220 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 185 do 210 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 9,7 do 13,2 s. Silnik RENAULT Megane Kombi III Grandtour III jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1998 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Megane Kombi III Grandtour III przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy RENAULT Megane Kombi III Grandtour III osiąga moment obrotowy od 151 do 340 Nm. RENAULT Megane Kombi III Grandtour III posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Megane Kombi III Grandtour III to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie RENAULT Megane Kombi III Grandtour III w zależności od wersji silnika, waha się od 3,3 do 6,9 l na 100km. Warto nadmienić, że RENAULT Megane Kombi III Grandtour III posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1600 litrów. Wymiary samochodu: 4559 mm długości, 1804 mm szerokości, 1507 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Megane Kombi III Grandtour III

Ocena ogólna:
(10 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Megane Kombi III Grandtour III

Zdjęcia RENAULT Megane Kombi III Grandtour III

RENAULT Megane - Wiadomości

Nowe Renault Megane. Lifting przyniósł sporo nowości, w tym hybrydę ładowaną z gniazdka
Kosmetyka nadwozia, sporo nowości w środku i zupełnie nowa, hybrydowa wersja E-Tech - Renault Megane doczekało się nowej odsłony.

Renault Megane R.S. Trophy-R wycenione. Limitowany hothatch za prawie ćwierć miliona
Renault Megane R.S. to sportowiec z prawdziwego zdarzenia. A jak w nazwie pojawia się Trophy-R, a pod maską trzystukonny motor, to tym trudniej przejść obok niego bez zainteresowania. Zwłaszcza, że topowy francuski sportowiec jest limitowany - powstało tylko 500 sztuk tego modelu.