RENAULT Megane Kombi III Grandtour II

RENAULT Megane Kombi III Grandtour II (2012 - 2013)

RENAULT Megane Kombi III Grandtour II

Generacja była produkowana od 2012 do 2013 roku. RENAULT Megane Kombi III Grandtour II to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 162 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Megane Kombi III Grandtour II wynosi od 90 do 220 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 180 do 200 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 9,7 do 13,0 s. Silnik RENAULT Megane Kombi III Grandtour II jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1998 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Megane Kombi III Grandtour II przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy RENAULT Megane Kombi III Grandtour II osiąga moment obrotowy od 148 do 340 Nm. RENAULT Megane Kombi III Grandtour II posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Megane Kombi III Grandtour II to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie RENAULT Megane Kombi III Grandtour II w zależności od wersji silnika, waha się od 4,0 do 6,9 l na 100km. Warto nadmienić, że RENAULT Megane Kombi III Grandtour II posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1600 litrów. Wymiary samochodu: 4559 mm długości, 1804 mm szerokości, 1507 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Megane Kombi III Grandtour II

Ocena ogólna:
(6 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Megane Kombi III Grandtour II

Zdjęcia RENAULT Megane Kombi III Grandtour II

RENAULT Megane III Grandtour II kombi wnętrze
RENAULT Megane III Grandtour II kombi tablica rozdzielcza
RENAULT Megane III Grandtour II kombi brązowy przedni lewy
RENAULT Megane III Grandtour II kombi silver grey przedni lewy
RENAULT Megane III Grandtour II kombi silver grey przedni prawy
RENAULT Megane III Grandtour II kombi silver grey tylny prawy
RENAULT Megane III Grandtour II kombi silver grey tylny lewy
RENAULT Megane III Grandtour II kombi czarny

RENAULT Megane - Wiadomości

Nowe Renault Megane. Lifting przyniósł sporo nowości, w tym hybrydę ładowaną z gniazdka
Kosmetyka nadwozia, sporo nowości w środku i zupełnie nowa, hybrydowa wersja E-Tech - Renault Megane doczekało się nowej odsłony.

Renault Megane R.S. Trophy-R wycenione. Limitowany hothatch za prawie ćwierć miliona
Renault Megane R.S. to sportowiec z prawdziwego zdarzenia. A jak w nazwie pojawia się Trophy-R, a pod maską trzystukonny motor, to tym trudniej przejść obok niego bez zainteresowania. Zwłaszcza, że topowy francuski sportowiec jest limitowany - powstało tylko 500 sztuk tego modelu.