RENAULT Megane Kombi III Grandtour I

RENAULT Megane Kombi III Grandtour I (2009 - 2012)

RENAULT Megane Kombi III Grandtour I

Generacja była produkowana od 2009 do 2012 roku. RENAULT Megane Kombi III Grandtour I to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 63 do 103 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Megane Kombi III Grandtour I wynosi od 85 do 140 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 190 do 210 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje 9,5 s. Silnik RENAULT Megane Kombi III Grandtour I jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1397 do 1997 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Megane Kombi III Grandtour I przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy RENAULT Megane Kombi III Grandtour I osiąga moment obrotowy od 148 do 300 Nm. RENAULT Megane Kombi III Grandtour I posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Megane Kombi III Grandtour I to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie RENAULT Megane Kombi III Grandtour I w zależności od wersji silnika, waha się od 5,1 do 9,0 l na 100km. Warto nadmienić, że RENAULT Megane Kombi III Grandtour I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1600 litrów. Wymiary samochodu: 4559 mm długości, 1804 mm szerokości, 1469 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Megane Kombi III Grandtour I

Ocena ogólna:
(15 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Megane Kombi III Grandtour I

Zdjęcia RENAULT Megane Kombi III Grandtour I

RENAULT Megane - Wiadomości

Czy to ostatnia generacja Renault Megane? Tak twierdzi jeden z wiceprezesów
Być może niedługo pożegnamy się z klasycznym kompaktowym modelem francuskiego producenta. Szef projektantów Renault Laurens van den Acker zdradził tygodnikowi Auto Express, że w koncernie zastanawiają się, czy jego produkcja ma sens.

Nowe Renault Megane. Lifting przyniósł sporo nowości, w tym hybrydę ładowaną z gniazdka
Kosmetyka nadwozia, sporo nowości w środku i zupełnie nowa, hybrydowa wersja E-Tech - Renault Megane doczekało się nowej odsłony.