RENAULT Megane Kombi III Grandtour I

RENAULT Megane Kombi III Grandtour I (2009 - 2012)

RENAULT Megane Kombi III Grandtour I

Generacja była produkowana od 2009 do 2012 roku. RENAULT Megane Kombi III Grandtour I to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 63 do 103 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Megane Kombi III Grandtour I wynosi od 85 do 140 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 190 do 210 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje 9,5 s. Silnik RENAULT Megane Kombi III Grandtour I jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1397 do 1997 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Megane Kombi III Grandtour I przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy RENAULT Megane Kombi III Grandtour I osiąga moment obrotowy od 148 do 300 Nm. RENAULT Megane Kombi III Grandtour I posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Megane Kombi III Grandtour I to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie RENAULT Megane Kombi III Grandtour I w zależności od wersji silnika, waha się od 5,1 do 9,0 l na 100km. Warto nadmienić, że RENAULT Megane Kombi III Grandtour I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1600 litrów. Wymiary samochodu: 4559 mm długości, 1804 mm szerokości, 1469 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Megane Kombi III Grandtour I

Ocena ogólna:
(11 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Megane Kombi III Grandtour I

Zdjęcia RENAULT Megane Kombi III Grandtour I

RENAULT Megane - Wiadomości

Renault Megane R.S. Trophy-R wycenione. Limitowany hothatch za prawie ćwierć miliona
Renault Megane R.S. to sportowiec z prawdziwego zdarzenia. A jak w nazwie pojawia się Trophy-R, a pod maską trzystukonny motor, to tym trudniej przejść obok niego bez zainteresowania. Zwłaszcza, że topowy francuski sportowiec jest limitowany - powstało tylko 500 sztuk tego modelu.

Opinie Moto.pl: VW Golf GTI TCR vs. Renault Megane RS - porównanie. Tak się powinno robić hot hatche!
Zadebiutowały stosunkowo niedawno. Mają zbliżoną moc, napęd na przednią oś i bardzo dobre właściwości trakcyjne. Mimo tego, na co dzień okazują się cechować odmiennymi charakterami. Sprawdzamy naszpikowane emocjami kompakty.

Opinie Moto.pl Renault Megane 1.3 TCe 160 EDC FAP GT Line - zwykły, niezwykły
GT Line to wersja wyposażeniowa oferowana w zestawach z silnikami o mocach 140 lub 160 KM. Zwłaszcza w tej mocniejszej odmianie przypadnie do gustu kierowcom o sportowym zacięciu.

Nowe Megane R.S. Trophy-R z rekordem na Nurburgringu
Renault Megane R.S. Trophy-R zostało nowym rekordzistą hothatchy na niemieckim torze Nurburgring. Choć o najnowszym pocisku francuskiej marki nie wiadomo wszystkiego to już wiemy, że dotychczasowy lider, Honda Type R, musiał ustąpić.