RENAULT Megane Kombi II Grandtour II

RENAULT Megane Kombi II Grandtour II (2006 - 2009)

RENAULT Megane Kombi II Grandtour II

Generacja była produkowana od 2006 do 2009 roku. RENAULT Megane Kombi II Grandtour II to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 63 do 110 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Megane Kombi II Grandtour II wynosi od 85 do 150 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 183 do 210 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje 9,5 s. Silnik RENAULT Megane Kombi II Grandtour II jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1390 do 1998 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Megane Kombi II Grandtour II przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy RENAULT Megane Kombi II Grandtour II osiąga moment obrotowy od 127 do 340 Nm. RENAULT Megane Kombi II Grandtour II posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Megane Kombi II Grandtour II to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie RENAULT Megane Kombi II Grandtour II w zależności od wersji silnika, waha się od 5,1 do 6,9 l na 100km. Warto nadmienić, że RENAULT Megane Kombi II Grandtour II posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1600 litrów. Wymiary samochodu: 4500 mm długości, 1777 mm szerokości, 1467 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Megane Kombi II Grandtour II

Ocena ogólna:
(6 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Megane Kombi II Grandtour II

Zdjęcia RENAULT Megane Kombi II Grandtour II

RENAULT Megane - Wiadomości

Nowe Renault Megane. Lifting przyniósł sporo nowości, w tym hybrydę ładowaną z gniazdka
Kosmetyka nadwozia, sporo nowości w środku i zupełnie nowa, hybrydowa wersja E-Tech - Renault Megane doczekało się nowej odsłony.

Renault Megane R.S. Trophy-R wycenione. Limitowany hothatch za prawie ćwierć miliona
Renault Megane R.S. to sportowiec z prawdziwego zdarzenia. A jak w nazwie pojawia się Trophy-R, a pod maską trzystukonny motor, to tym trudniej przejść obok niego bez zainteresowania. Zwłaszcza, że topowy francuski sportowiec jest limitowany - powstało tylko 500 sztuk tego modelu.