RENAULT Megane Kombi mpv

RENAULT Megane Kombi mpv

RENAULT Megane Kombi mpv

Model był produkowany od 1996 do 1999 roku. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. RENAULT Megane Kombi mpv to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 47 do 84 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu RENAULT Megane Kombi mpv wynosi od 65 do 115 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 160 do 184 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 11,5 do 16,5 s. Silnik RENAULT Megane Kombi mpv jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1390 do 1998 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Megane Kombi mpv przypadają 2 zawory.

Cały układ napędowy RENAULT Megane Kombi mpv osiąga moment obrotowy od 107 do 200 Nm. RENAULT Megane Kombi mpv posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Megane Kombi mpv to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie RENAULT Megane Kombi mpv w zależności od wersji silnika, waha się od 6,0 do 8,2 l na 100km. Warto nadmienić, że RENAULT Megane Kombi mpv posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1800 litrów. Wymiary samochodu: 4134 mm długości, 1719 mm szerokości, 1600 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Megane Kombi mpv

Ocena ogólna:
(26 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje RENAULT Megane Kombi mpv

Zdjęcia RENAULT Megane Kombi mpv

RENAULT Megane kombi mpv tylny lewy
RENAULT Megane kombi mpv tylny prawy
RENAULT Megane kombi mpv przedni lewy
RENAULT Megane kombi mpv bordeaux (czerwony ciemny) boczny lewy
RENAULT Megane kombi mpv niebieski jasny przedni prawy
RENAULT Megane kombi mpv silver grey tylny lewy
RENAULT Megane kombi mpv zielony przedni prawy
RENAULT Megane kombi mpv zielony przedni prawy

RENAULT Megane - Wiadomości

Opinie Moto.pl: VW Golf GTI TCR vs. Renault Megane RS - porównanie. Tak się powinno robić hot hatche!
Zadebiutowały stosunkowo niedawno. Mają zbliżoną moc, napęd na przednią oś i bardzo dobre właściwości trakcyjne. Mimo tego, na co dzień okazują się cechować odmiennymi charakterami. Sprawdzamy naszpikowane emocjami kompakty.

Opinie Moto.pl Renault Megane 1.3 TCe 160 EDC FAP GT Line - zwykły, niezwykły
GT Line to wersja wyposażeniowa oferowana w zestawach z silnikami o mocach 140 lub 160 KM. Zwłaszcza w tej mocniejszej odmianie przypadnie do gustu kierowcom o sportowym zacięciu.

Nowe Megane R.S. Trophy-R z rekordem na Nurburgringu
Renault Megane R.S. Trophy-R zostało nowym rekordzistą hothatchy na niemieckim torze Nurburgring. Choć o najnowszym pocisku francuskiej marki nie wiadomo wszystkiego to już wiemy, że dotychczasowy lider, Honda Type R, musiał ustąpić.

Kupujemy używane - Peugeot 308 II vs. Renault Megane III - tańsza alternatywa dla niemieckich bestsellerów
Ciekawą i odczuwalnie tańszą alternatywą dla VW Golfa czy Opla Astry są propozycje francuskich producentów, oferujące już w standardzie zdecydowanie wyższy poziom wyposażenia dodatkowego. Pozytywne opinie specjalistów i użytkowników zbierają kompakty autorstwa Francuzów - Peugeot 308 drugiej generacji i Renault Megane III, dostępne w kilku wersjach nadwoziowych i napędowych.