RENAULT Megane Kabriolet II CC (2006 - 2009)

RENAULT Megane Kabriolet II CC

Generacja była produkowana od 2006 do 2009 roku. RENAULT Megane Kabriolet II CC to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 77 do 120 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Megane Kabriolet II CC wynosi od 105 do 165 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 197 do 210 km/h. Silnik RENAULT Megane Kabriolet II CC jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1461 do 1998 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Megane Kabriolet II CC przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy RENAULT Megane Kabriolet II CC osiąga moment obrotowy od 151 do 340 Nm. RENAULT Megane Kabriolet II CC posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Megane Kabriolet II CC to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie RENAULT Megane Kabriolet II CC w zależności od wersji silnika, waha się od 5,5 do 8,0 l na 100km. Warto nadmienić, że RENAULT Megane Kabriolet II CC posiada 2 drzwi, 4 siedzenia a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 490 litrów. Wymiary samochodu: 4355 mm długości, od 1777 do 2026 mm szerokości, 1404 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Megane Kabriolet II CC

Ocena ogólna:
(10 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Megane Kabriolet II CC

Zdjęcia RENAULT Megane Kabriolet II CC

RENAULT Megane - Wiadomości

Renault Megane R.S. Trophy-R wycenione. Limitowany hothatch za prawie ćwierć miliona
Renault Megane R.S. to sportowiec z prawdziwego zdarzenia. A jak w nazwie pojawia się Trophy-R, a pod maską trzystukonny motor, to tym trudniej przejść obok niego bez zainteresowania. Zwłaszcza, że topowy francuski sportowiec jest limitowany - powstało tylko 500 sztuk tego modelu.

Opinie Moto.pl: VW Golf GTI TCR vs. Renault Megane RS - porównanie. Tak się powinno robić hot hatche!
Zadebiutowały stosunkowo niedawno. Mają zbliżoną moc, napęd na przednią oś i bardzo dobre właściwości trakcyjne. Mimo tego, na co dzień okazują się cechować odmiennymi charakterami. Sprawdzamy naszpikowane emocjami kompakty.

Opinie Moto.pl Renault Megane 1.3 TCe 160 EDC FAP GT Line - zwykły, niezwykły
GT Line to wersja wyposażeniowa oferowana w zestawach z silnikami o mocach 140 lub 160 KM. Zwłaszcza w tej mocniejszej odmianie przypadnie do gustu kierowcom o sportowym zacięciu.

Nowe Megane R.S. Trophy-R z rekordem na Nurburgringu
Renault Megane R.S. Trophy-R zostało nowym rekordzistą hothatchy na niemieckim torze Nurburgring. Choć o najnowszym pocisku francuskiej marki nie wiadomo wszystkiego to już wiemy, że dotychczasowy lider, Honda Type R, musiał ustąpić.