RENAULT Megane Kabriolet CC (2004 - 2006)

RENAULT Megane Kabriolet CC

Generacja była produkowana od 2004 do 2006 roku. RENAULT Megane Kabriolet CC to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 81 do 121 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Megane Kabriolet CC wynosi od 110 do 165 KM. Silnik RENAULT Megane Kabriolet CC jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1598 do 1998 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Megane Kabriolet CC przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy RENAULT Megane Kabriolet CC osiąga moment obrotowy od 152 do 300 Nm. RENAULT Megane Kabriolet CC posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Megane Kabriolet CC to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że RENAULT Megane Kabriolet CC posiada 2 drzwi, 4 siedzenia a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 490 litrów. Wymiary samochodu: 4355 mm długości, 1810 mm szerokości, 1404 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Megane Kabriolet CC

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Megane Kabriolet CC

Zdjęcia RENAULT Megane Kabriolet CC

RENAULT Megane - Wiadomości

Renault Megane R.S. Trophy-R wycenione. Limitowany hothatch za prawie ćwierć miliona
Renault Megane R.S. to sportowiec z prawdziwego zdarzenia. A jak w nazwie pojawia się Trophy-R, a pod maską trzystukonny motor, to tym trudniej przejść obok niego bez zainteresowania. Zwłaszcza, że topowy francuski sportowiec jest limitowany - powstało tylko 500 sztuk tego modelu.

Opinie Moto.pl: VW Golf GTI TCR vs. Renault Megane RS - porównanie. Tak się powinno robić hot hatche!
Zadebiutowały stosunkowo niedawno. Mają zbliżoną moc, napęd na przednią oś i bardzo dobre właściwości trakcyjne. Mimo tego, na co dzień okazują się cechować odmiennymi charakterami. Sprawdzamy naszpikowane emocjami kompakty.

Opinie Moto.pl Renault Megane 1.3 TCe 160 EDC FAP GT Line - zwykły, niezwykły
GT Line to wersja wyposażeniowa oferowana w zestawach z silnikami o mocach 140 lub 160 KM. Zwłaszcza w tej mocniejszej odmianie przypadnie do gustu kierowcom o sportowym zacięciu.

Nowe Megane R.S. Trophy-R z rekordem na Nurburgringu
Renault Megane R.S. Trophy-R zostało nowym rekordzistą hothatchy na niemieckim torze Nurburgring. Choć o najnowszym pocisku francuskiej marki nie wiadomo wszystkiego to już wiemy, że dotychczasowy lider, Honda Type R, musiał ustąpić.