RENAULT Megane Hatchback III III (2013 - 2016)

RENAULT Megane Hatchback III III

Generacja była produkowana od 2013 do 2016 roku. RENAULT Megane Hatchback III III to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 70 do 96 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Megane Hatchback III III wynosi od 95 do 130 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 185 do 210 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 9,7 do 13,2 s. Silnik RENAULT Megane Hatchback III III jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Megane Hatchback III III przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy RENAULT Megane Hatchback III III osiąga moment obrotowy od 151 do 320 Nm. RENAULT Megane Hatchback III III posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Megane Hatchback III III to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie RENAULT Megane Hatchback III III w zależności od wersji silnika, waha się od 3,3 do 6,9 l na 100km. Warto nadmienić, że RENAULT Megane Hatchback III III posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1162 litrów. Wymiary samochodu: 4295 mm długości, 1804 mm szerokości, 1471 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Megane Hatchback III III

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Megane Hatchback III III

Zdjęcia RENAULT Megane Hatchback III III

RENAULT Megane - Wiadomości

Renault Megane R.S. Trophy-R wycenione. Limitowany hothatch za prawie ćwierć miliona
Renault Megane R.S. to sportowiec z prawdziwego zdarzenia. A jak w nazwie pojawia się Trophy-R, a pod maską trzystukonny motor, to tym trudniej przejść obok niego bez zainteresowania. Zwłaszcza, że topowy francuski sportowiec jest limitowany - powstało tylko 500 sztuk tego modelu.

Opinie Moto.pl: VW Golf GTI TCR vs. Renault Megane RS - porównanie. Tak się powinno robić hot hatche!
Zadebiutowały stosunkowo niedawno. Mają zbliżoną moc, napęd na przednią oś i bardzo dobre właściwości trakcyjne. Mimo tego, na co dzień okazują się cechować odmiennymi charakterami. Sprawdzamy naszpikowane emocjami kompakty.

Opinie Moto.pl Renault Megane 1.3 TCe 160 EDC FAP GT Line - zwykły, niezwykły
GT Line to wersja wyposażeniowa oferowana w zestawach z silnikami o mocach 140 lub 160 KM. Zwłaszcza w tej mocniejszej odmianie przypadnie do gustu kierowcom o sportowym zacięciu.