RENAULT Megane Hatchback III II (2012 - 2013)

RENAULT Megane Hatchback III II

Generacja była produkowana od 2012 do 2013 roku. RENAULT Megane Hatchback III II to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 66 do 96 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Megane Hatchback III II wynosi od 90 do 130 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 180 do 200 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 9,7 do 13,0 s. Silnik RENAULT Megane Hatchback III II jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Megane Hatchback III II przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy RENAULT Megane Hatchback III II osiąga moment obrotowy od 148 do 320 Nm. RENAULT Megane Hatchback III II posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Megane Hatchback III II to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie RENAULT Megane Hatchback III II w zależności od wersji silnika, waha się od 4,0 do 6,9 l na 100km. Warto nadmienić, że RENAULT Megane Hatchback III II posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1162 litrów. Wymiary samochodu: 4295 mm długości, 1804 mm szerokości, 1471 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Megane Hatchback III II

Ocena ogólna:
(5 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Megane Hatchback III II

Zdjęcia RENAULT Megane Hatchback III II

RENAULT Megane - Wiadomości

Renault Megane R.S. Trophy-R wycenione. Limitowany hothatch za prawie ćwierć miliona
Renault Megane R.S. to sportowiec z prawdziwego zdarzenia. A jak w nazwie pojawia się Trophy-R, a pod maską trzystukonny motor, to tym trudniej przejść obok niego bez zainteresowania. Zwłaszcza, że topowy francuski sportowiec jest limitowany - powstało tylko 500 sztuk tego modelu.

Opinie Moto.pl: VW Golf GTI TCR vs. Renault Megane RS - porównanie. Tak się powinno robić hot hatche!
Zadebiutowały stosunkowo niedawno. Mają zbliżoną moc, napęd na przednią oś i bardzo dobre właściwości trakcyjne. Mimo tego, na co dzień okazują się cechować odmiennymi charakterami. Sprawdzamy naszpikowane emocjami kompakty.

Opinie Moto.pl Renault Megane 1.3 TCe 160 EDC FAP GT Line - zwykły, niezwykły
GT Line to wersja wyposażeniowa oferowana w zestawach z silnikami o mocach 140 lub 160 KM. Zwłaszcza w tej mocniejszej odmianie przypadnie do gustu kierowcom o sportowym zacięciu.