RENAULT Megane Hatchback III Coupe III

RENAULT Megane Hatchback III Coupe III (2013 - 2016)

RENAULT Megane Hatchback III Coupe III

Generacja była produkowana od 2013 do 2016 roku. RENAULT Megane Hatchback III Coupe III to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 81 do 201 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Megane Hatchback III Coupe III wynosi od 110 do 273 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 185 do 255 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 9,7 do 13,2 s. Silnik RENAULT Megane Hatchback III Coupe III jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1998 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Megane Hatchback III Coupe III przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy RENAULT Megane Hatchback III Coupe III osiąga moment obrotowy od 151 do 360 Nm. RENAULT Megane Hatchback III Coupe III posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Megane Hatchback III Coupe III to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie RENAULT Megane Hatchback III Coupe III w zależności od wersji silnika, waha się od 3,3 do 7,5 l na 100km. Warto nadmienić, że RENAULT Megane Hatchback III Coupe III posiada 3 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1024 litrów. Wymiary samochodu: 4295 mm długości, 1804 mm szerokości, 1423 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Megane Hatchback III Coupe III

Ocena ogólna:
(4 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Megane Hatchback III Coupe III

Zdjęcia RENAULT Megane Hatchback III Coupe III

RENAULT Megane - Wiadomości

Opinie Moto.pl: VW Golf GTI TCR vs. Renault Megane RS - porównanie. Tak się powinno robić hot hatche!
Zadebiutowały stosunkowo niedawno. Mają zbliżoną moc, napęd na przednią oś i bardzo dobre właściwości trakcyjne. Mimo tego, na co dzień okazują się cechować odmiennymi charakterami. Sprawdzamy naszpikowane emocjami kompakty.

Opinie Moto.pl Renault Megane 1.3 TCe 160 EDC FAP GT Line - zwykły, niezwykły
GT Line to wersja wyposażeniowa oferowana w zestawach z silnikami o mocach 140 lub 160 KM. Zwłaszcza w tej mocniejszej odmianie przypadnie do gustu kierowcom o sportowym zacięciu.

Nowe Megane R.S. Trophy-R z rekordem na Nurburgringu
Renault Megane R.S. Trophy-R zostało nowym rekordzistą hothatchy na niemieckim torze Nurburgring. Choć o najnowszym pocisku francuskiej marki nie wiadomo wszystkiego to już wiemy, że dotychczasowy lider, Honda Type R, musiał ustąpić.

Kupujemy używane - Peugeot 308 II vs. Renault Megane III - tańsza alternatywa dla niemieckich bestsellerów
Ciekawą i odczuwalnie tańszą alternatywą dla VW Golfa czy Opla Astry są propozycje francuskich producentów, oferujące już w standardzie zdecydowanie wyższy poziom wyposażenia dodatkowego. Pozytywne opinie specjalistów i użytkowników zbierają kompakty autorstwa Francuzów - Peugeot 308 drugiej generacji i Renault Megane III, dostępne w kilku wersjach nadwoziowych i napędowych.