RENAULT Megane Hatchback III Coupe II

RENAULT Megane Hatchback III Coupe II (2012 - 2013)

RENAULT Megane Hatchback III Coupe II

Generacja była produkowana od 2012 do 2013 roku. RENAULT Megane Hatchback III Coupe II to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 81 do 195 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Megane Hatchback III Coupe II wynosi od 110 do 265 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 190 do 255 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 6,0 do 11,1 s. Silnik RENAULT Megane Hatchback III Coupe II jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1998 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Megane Hatchback III Coupe II przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy RENAULT Megane Hatchback III Coupe II osiąga moment obrotowy od 151 do 360 Nm. RENAULT Megane Hatchback III Coupe II posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Megane Hatchback III Coupe II to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie RENAULT Megane Hatchback III Coupe II w zależności od wersji silnika, waha się od 4,0 do 8,2 l na 100km. Warto nadmienić, że RENAULT Megane Hatchback III Coupe II posiada 3 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1024 litrów. Wymiary samochodu: 4295 mm długości, 1804 mm szerokości, 1423 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Megane Hatchback III Coupe II

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Megane Hatchback III Coupe II

Zdjęcia RENAULT Megane Hatchback III Coupe II

RENAULT Megane - Wiadomości

Opinie Moto.pl: VW Golf GTI TCR vs. Renault Megane RS - porównanie. Tak się powinno robić hot hatche!
Zadebiutowały stosunkowo niedawno. Mają zbliżoną moc, napęd na przednią oś i bardzo dobre właściwości trakcyjne. Mimo tego, na co dzień okazują się cechować odmiennymi charakterami. Sprawdzamy naszpikowane emocjami kompakty.

Opinie Moto.pl Renault Megane 1.3 TCe 160 EDC FAP GT Line - zwykły, niezwykły
GT Line to wersja wyposażeniowa oferowana w zestawach z silnikami o mocach 140 lub 160 KM. Zwłaszcza w tej mocniejszej odmianie przypadnie do gustu kierowcom o sportowym zacięciu.

Nowe Megane R.S. Trophy-R z rekordem na Nurburgringu
Renault Megane R.S. Trophy-R zostało nowym rekordzistą hothatchy na niemieckim torze Nurburgring. Choć o najnowszym pocisku francuskiej marki nie wiadomo wszystkiego to już wiemy, że dotychczasowy lider, Honda Type R, musiał ustąpić.

Kupujemy używane - Peugeot 308 II vs. Renault Megane III - tańsza alternatywa dla niemieckich bestsellerów
Ciekawą i odczuwalnie tańszą alternatywą dla VW Golfa czy Opla Astry są propozycje francuskich producentów, oferujące już w standardzie zdecydowanie wyższy poziom wyposażenia dodatkowego. Pozytywne opinie specjalistów i użytkowników zbierają kompakty autorstwa Francuzów - Peugeot 308 drugiej generacji i Renault Megane III, dostępne w kilku wersjach nadwoziowych i napędowych.