RENAULT Megane Coupe III (2001 - 2002)

RENAULT Megane Coupe III

Generacja była produkowana od 2001 do 2002 roku. RENAULT Megane Coupe III to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 81 do 103 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Megane Coupe III wynosi od 110 do 140 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 195 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje 11,8 s. Silnik RENAULT Megane Coupe III jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1598 do 1998 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Megane Coupe III przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy RENAULT Megane Coupe III osiąga moment obrotowy od 148 do 200 Nm. RENAULT Megane Coupe III posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Megane Coupe III to benzyna.

Warto nadmienić, że RENAULT Megane Coupe III posiada 2 drzwi, 4 siedzenia. Wymiary samochodu: 3987 mm długości, 1698 mm szerokości, 1366 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Megane Coupe III

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Megane Coupe III

Zdjęcia RENAULT Megane Coupe III

RENAULT Megane III coupe tablica rozdzielcza
RENAULT Megane III coupe zielony przedni lewy
RENAULT Megane III coupe zielony tylny lewy
RENAULT Megane III coupe zielony tylny lewy
RENAULT Megane III coupe zielony tylny lewy

RENAULT Megane - Wiadomości

Renault Megane R.S. Trophy-R wycenione. Limitowany hothatch za prawie ćwierć miliona
Renault Megane R.S. to sportowiec z prawdziwego zdarzenia. A jak w nazwie pojawia się Trophy-R, a pod maską trzystukonny motor, to tym trudniej przejść obok niego bez zainteresowania. Zwłaszcza, że topowy francuski sportowiec jest limitowany - powstało tylko 500 sztuk tego modelu.

Opinie Moto.pl: VW Golf GTI TCR vs. Renault Megane RS - porównanie. Tak się powinno robić hot hatche!
Zadebiutowały stosunkowo niedawno. Mają zbliżoną moc, napęd na przednią oś i bardzo dobre właściwości trakcyjne. Mimo tego, na co dzień okazują się cechować odmiennymi charakterami. Sprawdzamy naszpikowane emocjami kompakty.

Opinie Moto.pl Renault Megane 1.3 TCe 160 EDC FAP GT Line - zwykły, niezwykły
GT Line to wersja wyposażeniowa oferowana w zestawach z silnikami o mocach 140 lub 160 KM. Zwłaszcza w tej mocniejszej odmianie przypadnie do gustu kierowcom o sportowym zacięciu.

Nowe Megane R.S. Trophy-R z rekordem na Nurburgringu
Renault Megane R.S. Trophy-R zostało nowym rekordzistą hothatchy na niemieckim torze Nurburgring. Choć o najnowszym pocisku francuskiej marki nie wiadomo wszystkiego to już wiemy, że dotychczasowy lider, Honda Type R, musiał ustąpić.