RENAULT Clio Kombi III Grandtour I

RENAULT Clio Kombi III Grandtour I (2008 - 2009)

RENAULT Clio Kombi III Grandtour I

Generacja była produkowana od 2008 do 2009 roku. RENAULT Clio Kombi III Grandtour I to klasa małe samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 50 do 82 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Clio Kombi III Grandtour I wynosi od 68 do 110 KM. Silnik RENAULT Clio Kombi III Grandtour I jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1149 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Clio Kombi III Grandtour I przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy RENAULT Clio Kombi III Grandtour I osiąga moment obrotowy od 105 do 240 Nm. RENAULT Clio Kombi III Grandtour I posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Clio Kombi III Grandtour I to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że RENAULT Clio Kombi III Grandtour I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1277 litrów. Wymiary samochodu: 4203 mm długości, 1719 mm szerokości, 1513 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Clio Kombi III Grandtour I

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Clio Kombi III Grandtour I

Zdjęcia RENAULT Clio Kombi III Grandtour I

RENAULT Clio - Wiadomości

Nowe i kuszące. Piąta generacja Renault Clio posiada same atuty
Niech Was nie zwiedzie stylistyka, która mocno przypomina poprzednią generację. Nowe Renault Clio to całkowicie nowa jakość w gamie tego producenta.

Nowoczesny samochód do miasta nie musi być drogi - nowe Renault Clio kosztuje 499 zł miesięcznie
Samochody miejskie cieszą się dużą popularnością z kilku względów. Dzięki kompaktowym gabarytom świetnie odnajdują się w mieście, są praktyczne w codziennym życiu i niejednokrotnie pozwalają wyrazić siebie poprzez kolory czy nietuzinkowe konfiguracje. Jednym z szykownych przedstawicieli tego segmentu jest nowe Renault Clio, które na dodatek jest bardzo przystępne cenowo.

Kupujemy nowe auto miejskie. Co oferuje rynek za 50 tysięcy złotych?
Czasy, gdy można było kupić samochód z segmentu A lub B za niespełna 30 tysięcy złotych, minęły bezpowrotnie. Wraz z rozwojem technologii, ilością systemów bezpieczeństwa i zakresem wyposażenia, samochody systematycznie drożeją. W związku z tym postanowiliśmy sprawdzić, czy 50 tysięcy wystarczy na nowe auto z przyzwoitym wyposażeniem i elastyczną jednostką napędową.

Znamy oficjalną cenę nowego Renault Clio - cennik od 46 900 zł
Nowe Renault Clio ma być bardziej przestronne od poprzednika i dopracowanie pod wieloma względami. Marka właśnie opublikowała polski cennik. Francuskiego mieszczucha kupimy już za 46 900 zł, jednak kolejna wersja jest prawie 10 tys. zł droższa.

Opinie Moto.pl: nowe Renault Clio. Pan Samochód
Nowe Renault Clio to ogromny krok naprzód dla miejskiego auta. Jeszcze nigdy Clio nie było tak wszechstronnym i praktycznym autem. Nie tylko wygląda jak małe Megane, ma naprawdę sporo do zaoferowania kierowcom, którzy dotąd myśleli o kupnie kompaktu.