RENAULT Clio Hatchback V (2019 - obecnie)

RENAULT Clio Hatchback V

Generacja jest produkowana od roku 2019 do dziś. RENAULT Clio Hatchback V to klasa małe samochodów osobowych. Cena nowej generacji RENAULT Clio Hatchback V to od 46 900 do 78 900 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 48 do 96 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji RENAULT Clio Hatchback V wynosi od 65 do 130 KM. Silnik RENAULT Clio Hatchback V jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 999 do 1461 cm3. Na każdy cylinder w silniku RENAULT Clio Hatchback V przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy RENAULT Clio Hatchback V osiąga moment obrotowy od 95 do 260 Nm. RENAULT Clio Hatchback V posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ RENAULT Clio Hatchback V to benzyna, benzyna/gaz lub diesel.

Warto nadmienić, że RENAULT Clio Hatchback V posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1069 litrów. Wymiary samochodu: 4050 mm długości, 1798 mm szerokości, 1440 mm wysokości.

Opinie o RENAULT Clio Hatchback V

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników RENAULT Clio Hatchback V

RENAULT Clio - Wiadomości

Euro NCAP rozbiło w zeszłym roku wiele aut i wybrało najbezpieczniejsze. Tesla i Niemcy na czele
Podsumowanie roku 2019 Euro NCAP zdominowały samochody Tesli Motors oraz modele niemieckich producentów klasy premium. Nagrodę "najbezpieczniejszy w klasie" udało się także zgarnąć Japończykom i Francuzom, choć ci musieli się podzielić tytułem z Audi.

Renault Clio E-Tech i Captur E-Tech. Francuzi pokazali hybrydy, jedna przejedzie 50 km na samym prądzie
E-Tech w miejskich Renault będzie oznaczać wersje hybrydowe. W przypadku Clio E-Tech mówimy o klasycznej hybrydzie, a w Captur E-Tech to hybryda typy plug-in.

Opinie Moto.pl: Renault Clio 1.3 TCe. Odmłodzony przebój z najmocniejszym silnikiem
To czołówka nie tylko polskiej sceny. Clio nie ma sobie równych też w Europie, gdzie jeszcze w 2018 było najlepiej sprzedającym się modelem segmentu B. Kilka miesięcy temu zadebiutowała piąta generacja. Dojrzalsza i z ciekawszymi gadżetami, choć nie bez wad.

Kupujemy nowe auto miejskie. Co oferuje rynek za 50 tysięcy złotych?
Czasy, gdy można było kupić samochód z segmentu A lub B za niespełna 30 tysięcy złotych, minęły bezpowrotnie. Wraz z rozwojem technologii, ilością systemów bezpieczeństwa i zakresem wyposażenia, samochody systematycznie drożeją. W związku z tym postanowiliśmy sprawdzić, czy 50 tysięcy wystarczy na nowe auto z przyzwoitym wyposażeniem i elastyczną jednostką napędową.

Opinie Moto.pl: Renault Clio Intens TCe 100. Ogromne zaskoczenie
Dawno żaden samochód nie zaskoczył nas tak bardzo jak miejskie Renault. Clio jeszcze nigdy nie było tak wszechstronnym i dopracowanym samochodem. Imponuje zwłaszcza wykonanie wnętrza, które dystansuje wszystkich rywali. Nawet tych z klasy premium.