PORSCHE Cayenne Hatchback

PORSCHE Cayenne Hatchback

PORSCHE Cayenne Hatchback

Model jest produkowany od roku 2019 do dziś. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. PORSCHE Cayenne Hatchback to klasa executive samochodów osobowych. Cena nowego modelu PORSCHE Cayenne Hatchback to od 411 000 do 720 000 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 250 do 404 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu PORSCHE Cayenne Hatchback wynosi od 340 do 550 KM. Silnik PORSCHE Cayenne Hatchback jest typu układ v posiadający od 6 do 8 cylidrów o pojemności od 2894 do 3996 cm3. Na każdy cylinder w silniku PORSCHE Cayenne Hatchback przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy PORSCHE Cayenne Hatchback osiąga moment obrotowy od 450 do 770 Nm. PORSCHE Cayenne Hatchback posiada stały napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ PORSCHE Cayenne Hatchback to benzyna.

Warto nadmienić, że PORSCHE Cayenne Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1540 litrów. Wymiary samochodu: 4931 mm długości, 1983 mm szerokości, 1676 mm wysokości.

Opinie o PORSCHE Cayenne Hatchback

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje PORSCHE Cayenne Hatchback

PORSCHE Cayenne - Wiadomości

Pod maską luksusowego Porsche przemycał zegarki na Ukrainę
Niecodziennego odkrycia dokonali celnicy na polsko-ukraińskim przejściu granicznym. Pod maską Porsche Cayenne odkryli ponad pół tysiąca zegarków, które mieszkaniec obwodu wołyńskiego próbował przemycić na Ukrainę.

Opinie Moto.pl" Porsche Cayenne Coupe - SUV dla tych, którzy marzą o "dziewięćsetjedenastce"
Porsche bardzo późno uległo modzie na tworzenie samochodów SUV ze ściętym tyłem, co może wydawać się dziwne. W przypadku marki z Zuffenhausen taki manewr ma naturalne uzasadnienie, którym są trzy cyfry: 911.

Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid - najmocniejsze w gamie
Porsche Cayenne Turbo S E-Hybrid to najmocniejsze Cayenne w gamie. Prawie 700-konną hybrydę ładowaną z gniazdka będzie można zamówić również w odmianie Coupe.