PORSCHE

PORSCHE

PORSCHE

Modele PORSCHE

2013 - obecnie
PORSCHE Macan
2013 - obecnie
PORSCHE 918 Spyder
2009 - obecnie
PORSCHE Panamera
2005 - obecnie
PORSCHE Cayman
2002 - obecnie
PORSCHE Cayenne
1996 - obecnie
PORSCHE Boxster

PORSCHE - Wiadomości

Porsche Boxster i Cayman jeszcze ostrzejsze - oto wersja GTS
Producent z Zuffenhausen wzbogaca swoją gamę modelową rodziny 718 o kolejne wersje. Modele Boxster i Cayman będą teraz dostępne w mocniejszym wydaniu GTS.

Porsche w abonamencie - wybierasz, jakie chcesz
Producent sportowych samochodów przygotował ofertę dla niezdecydowanych. Wystarczy, że opłacisz abonament, a w ramach opłaty możesz wybierać jeden z palety 8 lub 22 modeli oferowanych przez Porsche.

Mało kto się tego spodziewał. Porsche pozwie Audi za silniki Diesla?
To dość niespodziewany ruch. Zagraniczne źródła donoszą, że Porsche nosi się z zamiarem pozwania Audi za koszty związane z aferą Dieselgate. Czy koncern z Ingolstadt zapłaci 235 mln dolarów odszkodowania?

Porsche 911 Carrera 4 GTS - Emocje pod kontrolą
Świat się zmienia. Poprzednia generacja 911 GTS była ostrzejsza i mniej rozsądna na co dzień. Przy okazji zmian, Niemcy delikatnie ją utemperowali, ale poprawili osiągi. Zmniejszyli pojemność silnika i dołożyli dwie turbosprężarki, co przełożyło się na mniejszy apetyt na paliwo. To jednak mało istotny szczegół w aucie, które katapultuje się do setki w 3,6 sekundy i osiąga 308 km/h prędkości maksymalnej.

Porsche Cayenne pierwszej generacji z wyciekającym paliwem
Kolejne samochody z Grupy Volkswagena będą musiały przymusowo odwiedzić autoryzowany serwis. Porsche wzywa właścicieli modeli Cayenne produkowanych w latach 2003-2006 z powodu nieszczelności w układzie paliwowym.