PORSCHE

PORSCHE

PORSCHE

Modele PORSCHE

2013 - obecnie
PORSCHE Macan
2009 - obecnie
PORSCHE Panamera
2005 - obecnie
PORSCHE Cayman
2002 - obecnie
PORSCHE Cayenne
1996 - obecnie
PORSCHE Boxster

PORSCHE - Wiadomości

Porsche Mission E Cross - Porsche zaprezentowało elektryczny samochód typu CUV
Na salonie motoryzacyjnym w Genewie zadebiutowała niezapowiadana wcześniej nowość. Porsche Mission E Cross Turismo to Cross Utility Vehicle, czyli skrzyżowanie auta osobowego z crossoverem. W przypadku niemieckiego modelu nie mogło zabraknąć bardzo dobrych osiągów.

Porsche 911 GT3 RS - Porsche za milion złotych już dostępne w Polsce
Polski importer Porsche podał cenę nowego modelu 911 GT3 RS. Najmocniejsza odmiana trafi lada moment do polskich salonów.

Porsche rezygnuje z silników Diesla!
Silniki wysokoprężne nie mają w ostatnich miesiącach najlepszej prasy. Ciągnie się za nimi afera paliwowa, która skutecznie zniechęca klientów, a sprzedaż dramatycznie spada. Jednym z pierwszych producentów, którzy usuwają z oferty takie silniki jest Porsche.

Porsche 911 GT3 RS - spektakularne pożegnanie z aktualną generacją
Do Genewy Porsche przywiezie nowe 911 GT3 RS. Spektakularne auto zachwyca wolnossącym silnikiem, niesamowitymi osiągami i mnóstwem technologii, jakie przygotowało Porsche Motorsport.

Nowe Porsche 911 - do sieci wyciekło pierwsze zdjęcie
Nowe Porsche 911 to chyba najpilniej strzeżone auto, z tych których premiera zbliża się wielkimi krokami. Jednak prawdopodobnie nawet Niemcom nie udało się utrzymać tajemnicy. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie auta, które wydaje się być nowym Porsche 911.