PORSCHE

PORSCHE

PORSCHE

Modele PORSCHE

2019 - obecnie
PORSCHE Taycan
2013 - obecnie
PORSCHE Macan
2009 - obecnie
PORSCHE Panamera
2005 - obecnie
PORSCHE Cayman
2002 - obecnie
PORSCHE Cayenne

PORSCHE - Wiadomości

Tesla P100D czy Porsche Taycan Turbo S? Ten film wyjaśnia wątpliwości [WIDEO]
Który samochód jest szybszy w typowym "drag race" - wyścigu równoległym ze startu zatrzymanego na dystansie 402,5 m? Film z rumuńskiego lotniska rozwiewa wszystkie domysły fanów obu marek.

Nowe normy emisji położą kres downsizingowi? Tak twierdzi jeden z szefów Porsche
Do tej pory sprawa była raczej prosta. Nowe normy emisji Euro wymagały na producentach zmniejszanie silników (downsizing) lub wspomaganie ich motorami elektrycznymi. Sporo zmienić może norma Euro 7.

Nadchodzi koniec ery silników spalinowych. Agonia już się rozpoczęła [MOTO 2030]
Cały przemysł motoryzacyjny zadaje sobie takie same pytania: kiedy silniki spalinowe odejdą do lamusa? Czy ich los został już ostatecznie przesądzony? Zmiana warty już się zaczęła, tylko nie wszyscy chcą to zauważyć.

Możesz krok po kroku zobaczyć, jak powstaje twoje Porsche. W fabryce pojawiły się kamery
Zakup samochodu to często bardzo ważna chwila. To co dzieje się za zamkniętymi drzwiami fabryk pozostaje dla klientów tajemnicą, ale Porsche postanowiło uchylić jej rąbka. Na linii produkcyjnej zamontowano kamery, dzięki czemu klienci mogą "podglądać" produkcję swojego samochodu.

Porsche 911 Targa - trzecia odsłona nowej legendy. Zaczęło się od "bezpiecznego kabrioletu z pałąkiem przeciwkapotażowym"
Porsche właśnie zaprezentowało trzecią odsłonę najnowszego modelu 911. Do wersji Coupé i Cabriolet dołączyła trzecia odmiana nadwoziowa nowej generacji 911 i to w dwóch czteronapędowych wersjach - 911 Targa 4 oraz 911 Targa 4S.