PORSCHE

PORSCHE

PORSCHE

Modele PORSCHE

2013 - obecnie
PORSCHE Macan
2009 - obecnie
PORSCHE Panamera
2005 - obecnie
PORSCHE Cayman
2002 - obecnie
PORSCHE Cayenne
1996 - obecnie
PORSCHE Boxster

PORSCHE - Wiadomości

Opinie Moto.pl: Nowe Porsche Macan i Macan S - samochodowa Liga Mistrzów
Porsche Macan to wzór SUV-a klasy średniej. I tak naprawdę nie potrzebował jeszcze żadnych poważniejszych zmian. Nie spodziewajcie się więc, że słowo "nowy" oznacza tu rewolucję. Co nie oznacza, że Macan nie podniósł poprzeczki jeszcze wyżej.

Porsche Cayenne Coupe - cennik 2019. Ponad 400 tysięcy zł w podstawie
Porsche Cayenne Coupe to najnowszy luksusowy SUV na polskim rynku. Właśnie poznaliśmy ceny obydwu wersji silnikowych. Tanio nie jest, ale Cayenne Coupe kierowane jest do najbogatszych kierowców. I już w standardzie ma mocny silnik i sporo nowoczesnego wyposażenia.

Porsche Cayenne Coupe. Porsche udowadnia, że da się zrobić ładnego SUV-a w stylu coupe
Do gamy modelowej Porsche właśnie dołącza nowy model. Cayenne Coupe to przedstawiciel modnego ostatnio segmentu SUV-ów o ściętej tylnej części nadwozia.

Poznań Motor Show 2019 - co pokaże Porsche?
Już za tydzień rozpoczynają się największe polskie targi motoryzacyjne, nazywane przez wielu "małą Genewą". Podczas Poznań Motor Show wiele marek zaprezentuje swoje nowości. Co pokaże Porsche?

Porsche Macan wraz z nową generacją stanie się samochodem elektrycznym
Porsche coraz odważniej stawia na samochody elektryczne. Jeszcze w tym roku zobaczymy Taycana. Niedługo później zadebiutuje nowa generacja Porsche Macana. Jako samochód w pełni elektryczny.