PORSCHE

PORSCHE

PORSCHE

Modele PORSCHE

2019 - obecnie
PORSCHE Taycan
2013 - obecnie
PORSCHE Macan
2009 - obecnie
PORSCHE Panamera
2005 - obecnie
PORSCHE Cayman
2002 - obecnie
PORSCHE Cayenne

PORSCHE - Wiadomości

Rimac chce kupić legendę motoryzacji - markę Bugatti
Choć brzmi to nieprawdopodobnie, goliat rynku motoryzacyjnego, Volkswagen chce sprzedać swoją najbardziej prestiżową markę dawidowi - chorwackiemu startupowi Rimac Automobili.

Studio Biznes wraca po wakacjach. I to w wielkim stylu. Testujemy Porsche Taycana
Po wakacyjnej przerwie wracamy z przytupem. W motoryzacyjnej części Studia Biznes Tomasz Korniejew, redaktor naczelny Moto.pl, przetestował Porsche Taycana w wersji Turbo. Sam producent mówi, że premiera tego modelu to początek nowej ery. Czy tak jest naprawdę? Sprawdźmy.

Nowy rekord świata w slalomie samochodowym ustanowiła 16-latka za kierownicą Porsche [WIDEO]
Od niedawna rekord przejazdu slalomu samochodem wytwarzanym seryjnie należy do Chloe Chambers. Amerykanka ustanowiła go za kierownicą najtańszego samochodu sportowego w ofercie Porsche. A co wy robiliście w wieku 16 lat?

Porsche Taycan jest takim hitem, że firma nie nadąża z produkcją. Dlatego "pożyczyła" pracowników od Audi
Niektórzy regularnie wieszczą koniec marki Porsche. Tak było przed premierą pierwszego modelu Cayenne. Sytuacja powtórzyła się w przypadku Taycana. Pesymiści za każdym razem byli w błędzie. Już wiadomo, że pierwsze elektryczne Porsche jest bestsellerem.

Nowe Porsche Panamera z oszałamiającą wersją Turbo S, ale to nie jedyny as w rękawie
Wszystkie reflektory podczas dzisiejszej premiery nowego Porsche Panamera skierowane były na 630-konną wersję Turbo S, która zbliżyła się do granicy 3 s do setki. Nowa Panamera ma jednak znacznie więcej asów w rękawie.