PORSCHE

PORSCHE

PORSCHE

Modele PORSCHE

2013 - obecnie
PORSCHE Macan
2009 - obecnie
PORSCHE Panamera
2005 - obecnie
PORSCHE Cayman
2002 - obecnie
PORSCHE Cayenne
1996 - obecnie
PORSCHE Boxster

PORSCHE - Wiadomości

Porsche Taycan 4S dołącza do wersji Turbo. Niższa cena, największy zasięg w gamie
Porsche Taycan zadebiutowało od razu w topowych odmianach Turbo oraz Turbo S z cennikiem, który otwierało 650 tysięcy złotych. Teraz do oferty dołącza Taycan 4S. Elektryk wyraźnie tańszy, ale wciąż imponujący osiągami.

Premiery i protesty, czyli dramat targów we Frankfurcie
Owszem, nie było połowy producentów. Były za to protesty oraz aktywiści Greenpeace włażący na dachy wystawianych aut. Żadne wydarzenie nie oddaje lepiej wstrząsów targających motoryzacją niż tegoroczny Frankfurt Motor Show.

Opinie Moto.pl" Porsche Cayenne Coupe - SUV dla tych, którzy marzą o "dziewięćsetjedenastce"
Porsche bardzo późno uległo modzie na tworzenie samochodów SUV ze ściętym tyłem, co może wydawać się dziwne. W przypadku marki z Zuffenhausen taki manewr ma naturalne uzasadnienie, którym są trzy cyfry: 911.

Porsche Taycan bez tajemnic. To najważniejsze Porsche od premiery 911 w 1963 roku
Najważniejsze motoryzacyjne premiery 2019? W tym roku odpowiedź jest prosta: Volkswagen ID.3 i Porsche Taycan - jeśli nie pogromca, to zdecydowanie najgroźniejszy konkurent Tesli Model S. Dziś wreszcie możemy przekonać się, jak wygląda i co potrafi.

Porsche Taycan - ceny, moc, osiągi, zasięg. Wiemy już wszystko
Porsche Taycan będzie jedną z największych gwiazd targów we Frankfurcie. Jednak już dzisiaj w pełni elektryczne Porsche odsłoniło przed nami wszystkie swoje tajemnice.