PORSCHE

PORSCHE

PORSCHE

Modele PORSCHE

2013 - obecnie
PORSCHE Macan
2009 - obecnie
PORSCHE Panamera
2005 - obecnie
PORSCHE Cayman
2002 - obecnie
PORSCHE Cayenne
1996 - obecnie
PORSCHE Boxster

PORSCHE - Wiadomości

Nowe Porsche 718 Spyder i Cayman GT4 - na tor wyścigowy z wolnossącym bokserem o pojemności 4.0 l
Porsche 718 Spyder i Cayman GT4 dołączają do rodziny Porsche 718. To modele nastawione na tor wyścigowy i jak najlepsze prowadzenie w zakrętach. Sercem obydwu jest 4 litrowy silnik typu bokser o mocy 420 KM.

Walter Röhrl: "Taycan i Tesla to dwie różne bajki"
Taycan to najważniejszy model Porsche od czasu 911-ki. Jesienią poznamy jego wersję produkcyjną. Jak jeździ? Dobrze wie to Walter Röhrl - najbardziej utytułowany kierowca testowy. W Zuffenhausen, tuż przed uroczystością 70-lecia Porsche, udaje mi się skłonić go do kilku zwierzeń.

Porsche 911 992 - opinie Moto.pl. Mówią, że tylko Włosi tak potrafią
Zwykło się mówić, że Włosi i tylko Włosi projektują rzeźby na kołach, a nie zwykłe auta. Że ich samochody to dzieła sztuki. Nie mam zamiaru temu zaprzeczać. Ale Niemcy też tak potrafią.

Opinie Moto.pl: Nowe Porsche Macan i Macan S - samochodowa Liga Mistrzów
Porsche Macan to wzór SUV-a klasy średniej. I tak naprawdę nie potrzebował jeszcze żadnych poważniejszych zmian. Nie spodziewajcie się więc, że słowo "nowy" oznacza tu rewolucję. Co nie oznacza, że Macan nie podniósł poprzeczki jeszcze wyżej.

Porsche Cayenne Coupe - cennik 2019. Ponad 400 tysięcy zł w podstawie
Porsche Cayenne Coupe to najnowszy luksusowy SUV na polskim rynku. Właśnie poznaliśmy ceny obydwu wersji silnikowych. Tanio nie jest, ale Cayenne Coupe kierowane jest do najbogatszych kierowców. I już w standardzie ma mocny silnik i sporo nowoczesnego wyposażenia.