PORSCHE

PORSCHE

PORSCHE

Modele PORSCHE

2019 - obecnie
PORSCHE Taycan
2013 - obecnie
PORSCHE Macan
2009 - obecnie
PORSCHE Panamera
2005 - obecnie
PORSCHE Cayman
2002 - obecnie
PORSCHE Cayenne

PORSCHE - Wiadomości

Kierowca porsche zgłosił się na policję. W ubiegłą sobotę wjechał w przystanek w Gdańsku
Kierowca porsche, który w sobotę wjechał w przystanek i ranił kobietę, zgłosił się na policję. Na komisariat przyszedł z adwokatem.

Nowe Porsche Macan GTS. Pod maską 2.9 V6 biturbo, na stoperze 4,7 s do setki
GTS-y to jedne z najciekawszych wersji w ofercie Porsche. I nie inaczej jest w przypadku nowego Porsche Macana GTS. Z prawie 400-konną V-szóstką pod maską będzie jednym z najciekawszych SUV-ów na rynku.

Porsche 911 992 - opinie Moto.pl. Mówią, że tylko Włosi tak potrafią [Nasz test Samochodu Roku 2019]
Zwykło się mówić, że Włosi i tylko Włosi projektują rzeźby na kołach, a nie zwykłe auta. Że ich samochody to dzieła sztuki. Nie mam zamiaru temu zaprzeczać. Ale Niemcy też tak potrafią.

The Best of Moto 2019. Nowe Porsche 911 Carrera S wielkim zwycięzcą naszego plebiscytu. Wszyscy byli zgodni
Jak wprowadzić kultowe, klasyczne auto sportowe w erę cyfrową i nie zatracić jego charakteru? Porsche pokazuje to najnowszą, ósmą już, odsłoną modelu 911. Nowe Porsche 911 ma duszę i błękitną krew poprzedników. I zasłużenie zgarnia tytuł Samochodu Roku 2019 Moto.pl głosami jurorów i naszych czytelników - wszyscy byli zgodni.

Pod maską luksusowego Porsche przemycał zegarki na Ukrainę
Niecodziennego odkrycia dokonali celnicy na polsko-ukraińskim przejściu granicznym. Pod maską Porsche Cayenne odkryli ponad pół tysiąca zegarków, które mieszkaniec obwodu wołyńskiego próbował przemycić na Ukrainę.