OPEL Zafira Kombi mpv

OPEL Zafira Kombi mpv

OPEL Zafira Kombi mpv

Model jest produkowany od roku 1999 do dziś. W tym czasie powstało 6 generacji tego modelu. OPEL Zafira Kombi mpv to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu OPEL Zafira Kombi mpv to od 45 000 do 134 540 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 60 do 177 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu OPEL Zafira Kombi mpv wynosi od 82 do 240 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 160 do 231 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 8,8 do 17,0 s. Silnik OPEL Zafira Kombi mpv jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1364 do 2198 cm3. Na każdy cylinder w silniku OPEL Zafira Kombi mpv przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy OPEL Zafira Kombi mpv osiąga moment obrotowy od 133 do 400 Nm. OPEL Zafira Kombi mpv posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ OPEL Zafira Kombi mpv to benzyna, benzyna/gaz lub diesel.

Średnie spalanie OPEL Zafira Kombi mpv w zależności od wersji silnika, waha się od 4,1 do 9,6 l na 100km. Warto nadmienić, że OPEL Zafira Kombi mpv posiada 5 drzwi, od 5 do 7 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1070 do 1860 litrów. Wymiary samochodu: od 4317 do 4666 mm długości, od 1742 do 1928 mm szerokości, od 1625 do 1685 mm wysokości.

Opinie o OPEL Zafira Kombi mpv

Ocena ogólna:
(5 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje OPEL Zafira Kombi mpv

Zdjęcia OPEL Zafira Kombi mpv

OPEL Zafira - Wiadomości

Systemy, które warto rozważyć przy zakupie nowego samochodu
W dzisiejszych czasach zakup nowego samochodu nie jest łatwą sprawą. Modeli i wersji jest na rynku mnóstwo, a długość list wyposażenia dodatkowego może przyprawić o zawrót głowy. Są jednak takie systemy, które warto wziąć pod uwagę przy zakupie nowego pojazdu.

Wielki powrót Zafiry. Dosłownie. Oto najbardziej praktyczny Opel w gamie
Opel Zafira od lat uznawany był za najbardziej rodzinny model w gamie niemieckiego producenta. Teraz kultowy van oferuje jeszcze więcej możliwości i miejsce nawet dla 9 osób.

Nowoczesne samochody są naszpikowane technologiami, które umilają podróż kierowcy i pasażerom
Zaawansowane systemy multimedialne, szeroka integracja ze smartfonami, nagłośnienie wysokiej jakości oraz nowoczesne systemy bezpieczeństwa i wsparcia - to wszystko docenią kierowca i pasażerowie podczas podróży. Dzięki nowym technologiom samochody weszły na jeszcze wyższy poziom komfortu.

Idealne auto na rodzinne wypady. Na co zwrócić uwagę? Podpowiadamy
Bezpieczny, komfortowy, przestronny, bogato wyposażony, uniwersalny - to cechy, które kojarzymy z idealnym samochodem rodzinnym. Na co powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze takiego auta?

Opinie Moto.pl: nowy Opel Zafira - Odciął się od korzeni
Zafira to ponad dwie dekady na kartach historii niemieckiego koncernu. Po fuzji Niemców z Francuzami, nadszedł czas na poważny zmiany. Auto urosło i stało się bardziej wszechstronne. Sprawdzamy czwartą generację modelu, który wjedzie do polskich salonów po wakacjach.