OPEL Zafira Kombi mpv

OPEL Zafira Kombi mpv

OPEL Zafira Kombi mpv

Model był produkowany od 1999 do 2019 roku. W tym czasie powstało 6 generacji tego modelu. OPEL Zafira Kombi mpv to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 60 do 177 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu OPEL Zafira Kombi mpv wynosi od 82 do 240 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 160 do 231 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 8,8 do 17,0 s. Silnik OPEL Zafira Kombi mpv jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1364 do 2198 cm3. Na każdy cylinder w silniku OPEL Zafira Kombi mpv przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy OPEL Zafira Kombi mpv osiąga moment obrotowy od 133 do 400 Nm. OPEL Zafira Kombi mpv posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ OPEL Zafira Kombi mpv to benzyna, benzyna/gaz lub diesel.

Średnie spalanie OPEL Zafira Kombi mpv w zależności od wersji silnika, waha się od 4,1 do 9,6 l na 100km. Warto nadmienić, że OPEL Zafira Kombi mpv posiada 5 drzwi, od 5 do 7 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 1070 do 1860 litrów. Wymiary samochodu: od 4317 do 4666 mm długości, od 1742 do 1928 mm szerokości, od 1625 do 1685 mm wysokości.

Opinie o OPEL Zafira Kombi mpv

Ocena ogólna:
(6 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje OPEL Zafira Kombi mpv

Zdjęcia OPEL Zafira Kombi mpv

OPEL Zafira - Wiadomości

Systemy, które warto rozważyć przy zakupie nowego samochodu
W dzisiejszych czasach zakup nowego samochodu nie jest łatwą sprawą. Modeli i wersji jest na rynku mnóstwo, a długość list wyposażenia dodatkowego może przyprawić o zawrót głowy. Są jednak takie systemy, które warto wziąć pod uwagę przy zakupie nowego pojazdu.

Wielki powrót Zafiry. Dosłownie. Oto najbardziej praktyczny Opel w gamie
Opel Zafira od lat uznawany był za najbardziej rodzinny model w gamie niemieckiego producenta. Teraz kultowy van oferuje jeszcze więcej możliwości i miejsce nawet dla 9 osób.

Nowoczesne samochody są naszpikowane technologiami, które umilają podróż kierowcy i pasażerom
Zaawansowane systemy multimedialne, szeroka integracja ze smartfonami, nagłośnienie wysokiej jakości oraz nowoczesne systemy bezpieczeństwa i wsparcia - to wszystko docenią kierowca i pasażerowie podczas podróży. Dzięki nowym technologiom samochody weszły na jeszcze wyższy poziom komfortu.