OPEL Corsa Kombi

OPEL Corsa Kombi

OPEL Corsa Kombi

Model był produkowany od 1993 do 2000 roku. W tym czasie powstała 1 generacja tego modelu. OPEL Corsa Kombi to klasa małe samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 44 do 66 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu OPEL Corsa Kombi wynosi od 60 do 90 KM. Silnik OPEL Corsa Kombi jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1389 do 1686 cm3. Na każdy cylinder w silniku OPEL Corsa Kombi przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy OPEL Corsa Kombi osiąga moment obrotowy od 112 do 125 Nm. OPEL Corsa Kombi posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ OPEL Corsa Kombi to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że OPEL Corsa Kombi posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1213 litrów. Wymiary samochodu: 4026 mm długości, 1610 mm szerokości, 1465 mm wysokości.

Opinie o OPEL Corsa Kombi

Ocena ogólna:
(13 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje OPEL Corsa Kombi

OPEL Corsa - Wiadomości

Opel Mokka będzie elektrycznym SUV-em opartym na Corsie
Premiera nowego Opla Mokka coraz bliżej. Kolejna generacje będzie zupełnie nowym rozdziałem dla tego modelu. Nie tylko będzie bazowała na miejskiej Corsie, ale także dostanie napęd elektryczny.

Opel Corsa D - opinie i typowe usterki. Poradnik kupującego
Szukając miejskiego auta warto zastanowić się nad Oplem Corsą D, który jest stosunkowo tani w zakupie, a zarazem niedrogi w utrzymaniu. Jakie są opinie o Oplu Corsa D i jakie są typowe usterki tego modelu?

Kupujemy używane: Fiat Grande Punto III vs. Opel Corsa D. Miejskie auta za kilkanaście tysięcy
Poszukując auta segmentu B do codziennych dojazdów do pracy, czy szkoły i okazjonalnych eskapad za miasto, warto zwrócić uwagę na Fiata Grande Punto i Opla Corsę D. Obydwa modele zbudowano na wspólnej płycie podłogowej GM Fiat SCCS. Duża popularność przekłada się na podaż. Możemy przebierać między egzemplarzami krajowymi i sprowadzanymi. Ich ceny są bardzo korzystne.

Nagrody Best Buy Car of Europe przyznane
Dziennikarze z całej Europy wybrali najlepsze samochody w cenie do 20 tys. euro.