OPEL Corsa Hatchback F II (2019 - obecnie)

OPEL Corsa Hatchback F  II

Generacja jest produkowana od roku 2019 do dziś. OPEL Corsa Hatchback F II to klasa małe samochodów osobowych. Cena nowej generacji OPEL Corsa Hatchback F II to od 49 990 do 80 550 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 55 do 96 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji OPEL Corsa Hatchback F II wynosi od 75 do 130 KM. Silnik OPEL Corsa Hatchback F II jest rzędowy posiadający 3 cylindry o pojemności od 1199 do 1499 cm3. Na każdy cylinder w silniku OPEL Corsa Hatchback F II przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy OPEL Corsa Hatchback F II osiąga moment obrotowy od 118 do 250 Nm. OPEL Corsa Hatchback F II posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ OPEL Corsa Hatchback F II to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że OPEL Corsa Hatchback F II posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1015 litrów. Wymiary samochodu: 4060 mm długości, 1765 mm szerokości, 1433 mm wysokości.

Opinie o OPEL Corsa Hatchback F II

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników OPEL Corsa Hatchback F II

OPEL Corsa - Wiadomości

A może... samochód elektryczny? Corsa-e to najlepszy dowód, że elektryk zaczyna się opłacać
Samochody elektryczne w krótkim czasie przeszły bardzo długą drogę - od ciekawostki dla najbogatszych do realnej alternatywy dla klasycznych samochodów. Nie odstraszają już ceną, a wręcz przeciwnie. Stały się bardzo ciekawymi propozycjami.

Opel Mokka będzie elektrycznym SUV-em opartym na Corsie
Premiera nowego Opla Mokka coraz bliżej. Kolejna generacje będzie zupełnie nowym rozdziałem dla tego modelu. Nie tylko będzie bazowała na miejskiej Corsie, ale także dostanie napęd elektryczny.