NISSAN Qashqai Kombi mpv +2 I (2008 - 2010)

NISSAN Qashqai Kombi mpv +2 I

Generacja była produkowana od 2008 do 2010 roku. NISSAN Qashqai Kombi mpv +2 I to klasa niższa średnia samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 78 do 110 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji NISSAN Qashqai Kombi mpv +2 I wynosi od 106 do 150 KM. Silnik NISSAN Qashqai Kombi mpv +2 I jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1461 do 1997 cm3. Na każdy cylinder w silniku NISSAN Qashqai Kombi mpv +2 I przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy NISSAN Qashqai Kombi mpv +2 I osiąga moment obrotowy od 156 do 320 Nm. NISSAN Qashqai Kombi mpv +2 I posiada dołączany napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ NISSAN Qashqai Kombi mpv +2 I to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że NISSAN Qashqai Kombi mpv +2 I posiada 5 drzwi, 7 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1520 litrów. Wymiary samochodu: 4525 mm długości, 1780 mm szerokości, 1645 mm wysokości.

Opinie o NISSAN Qashqai Kombi mpv +2 I

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników NISSAN Qashqai Kombi mpv +2 I

Zdjęcia NISSAN Qashqai Kombi mpv +2 I

NISSAN Qashqai - Wiadomości


Nissan Qashqai wciąż sprzedaje się świetnie. Teraz tańszy o kilkanaście tysięcy złotych
Każdego roku dziesiątki tysięcy Europejczyków odbierają kluczyki do nowego Nissana Qashqaia. Auto po zeszłorocznym liftingu zyskało na atrakcyjności, systemach bezpieczeństwa i udogodnieniach podnoszących komfort. W czym tkwi sekret japońskiego crossovera?

SUV-y w Polsce na 13-procentowym plusie. Lider? Dacia Duster z ogromną przewagą
Na podium znalazły się dwa europejskie bestsellery, Nissan Qashqai oraz Volkswagen Tiguan, ale i ta dwójka musiała uznać wyższość rywala z Rumunii. W tym roku w statystykach sprzedaży nie ma mocnych na Dacię Duster.

Nissan Qashqai to samochód, który wolno traci na wartości. Za kilka lat korzystnie go sprzedasz
Utrata wartości jest jednym z najważniejszych czynników, którymi powinniśmy kierować się przy kupnie nowego auta. W tej kwestii kompaktowy Qashqai wypada ponadprzeciętnie na tle rywali. Ma też wiele innych argumentów oraz nowy, promocyjny cennik. Prześwietlamy ofertę.

SUV w cenie auta kompaktowego? W abonamencie jest to możliwe!
Kto powiedział, że zakup SUV-a musi oznaczać duży wydatek? Wybierając odpowiednie finansowanie można zrobić to wydając małą kwotę, co idealnie pokazuje oferta Carsmile.