NISSAN Qashqai Hatchback

NISSAN Qashqai Hatchback

NISSAN Qashqai Hatchback

Model jest produkowany od roku 2007 do dziś. W tym czasie powstały 4 generacje tego modelu. NISSAN Qashqai Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu NISSAN Qashqai Hatchback to od 60 900 do 164 890 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 78 do 120 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu NISSAN Qashqai Hatchback wynosi od 106 do 163 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 173 do 200 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 8,9 do 12,2 s. Silnik NISSAN Qashqai Hatchback jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1197 do 1997 cm3. Na każdy cylinder w silniku NISSAN Qashqai Hatchback przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy NISSAN Qashqai Hatchback osiąga moment obrotowy od 156 do 340 Nm. NISSAN Qashqai Hatchback posiada dołączany napęd na 4 koła, napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ NISSAN Qashqai Hatchback to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie NISSAN Qashqai Hatchback w zależności od wersji silnika, waha się od 3,8 do 8,0 l na 100km. Warto nadmienić, że NISSAN Qashqai Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: od 4315 do 4394 mm długości, od 1780 do 1806 mm szerokości, od 1590 do 1615 mm wysokości.

Opinie o NISSAN Qashqai Hatchback

Ocena ogólna:
(13 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje NISSAN Qashqai Hatchback

Zdjęcia NISSAN Qashqai Hatchback

NISSAN Qashqai - Wiadomości

Nissan Qashqai to samochód, który wolno traci na wartości. Za kilka lat korzystnie go sprzedasz
Utrata wartości jest jednym z najważniejszych czynników, którymi powinniśmy kierować się przy kupnie nowego auta. W tej kwestii kompaktowy Qashqai wypada ponadprzeciętnie na tle rywali. Ma też wiele innych argumentów oraz nowy, promocyjny cennik. Prześwietlamy ofertę.


Ten model króluje w rankingach najlepiej sprzedających się aut w Polsce. Nissan Qashqai teraz ma nową cenę
Świetnie się sprzedaje od wielu lat. Niedawno przeszedł modernizację i wciąż potrafi zaskoczyć komfortem, dynamiką i praktycznością. Z rozszerzoną gwarancją i atrakcyjną ceną stanowi ofertę, obok której trudno przejść obojętnie. Sprawdzamy, jakimi argumentami kusi bestseller Nissana.

Wszystkie wersje Nissana Qashqai na wyprzedaży. Zobacz którą można kupić najtaniej
Nissan Qashqai to jeden z najbardziej kasowych SUV-ów ostatnich lat. Kompaktowy Nissan sprzedaje się świetnie od debiutu pierwszej generacji. Obecnie mamy na rynku drugie wcielenie po liftingu. Z dobrym wyposażeniem i w korzystnej ofercie. Sprawdzamy, dlaczego warto zainteresować się japońskim modelem.

Kupujemy używane: Nissan Qashqai I - opinie, niezawodność, najlepsze silniki
Moda na wszelkiej maści SUV-y opanowała także rynek wtórny. Za 30 tysięcy złotych bez problemu znajdziecie rozsądne auto z przestronnym wnętrzem i stosunkowo trwałym silnikiem. Postanowiliśmy prześwietlić bestsellerowego Qashqaia pierwszej generacji