NISSAN Note Hatchback III (2013 - 2017)

NISSAN Note Hatchback III

Generacja była produkowana od 2013 do 2017 roku. NISSAN Note Hatchback III to klasa małe samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 59 do 72 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji NISSAN Note Hatchback III wynosi od 80 do 98 KM. Silnik NISSAN Note Hatchback III jest rzędowy posiadający od 3 do 4 cylidrów o pojemności od 1198 do 1461 cm3. Na każdy cylinder w silniku NISSAN Note Hatchback III przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy NISSAN Note Hatchback III osiąga moment obrotowy od 110 do 200 Nm. NISSAN Note Hatchback III posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ NISSAN Note Hatchback III to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że NISSAN Note Hatchback III posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1982 litrów. Wymiary samochodu: 4100 mm długości, 1695 mm szerokości, 1530 mm wysokości.

Opinie o NISSAN Note Hatchback III

Ocena ogólna:
(4 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników NISSAN Note Hatchback III

Zdjęcia NISSAN Note Hatchback III

NISSAN Note - Wiadomości

Kupujemy używane: Nissan Note i Kia Venga. Dwa przestronne minivany w dobrej cenie
Poszukując funkcjonalnego samochodu do jazdy przeważnie w ruchu miejskim możemy wybrać typowego przedstawiciela segmentu B lub dysponującego przestronniejszym nadwoziem minivana. Wśród dostępnych na rynku modeli wymienić warto między innymi Nissana Note i Kię Vengę. W przypadku każdego z tych samochodów ogromną zaletą jest duży wybór jednostek napędowych i prosta konstrukcja mechaniki przekładająca się na niską awaryjność. Zachęca też atrakcyjna cena