NISSAN Note Hatchback I (2006 - 2009)

NISSAN Note Hatchback I

Generacja była produkowana od 2006 do 2009 roku. NISSAN Note Hatchback I to klasa małe samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 50 do 81 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji NISSAN Note Hatchback I wynosi od 68 do 110 KM. Silnik NISSAN Note Hatchback I jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1386 do 1598 cm3. Na każdy cylinder w silniku NISSAN Note Hatchback I przypadają od 2 do 4 zaworów.

Cały układ napędowy NISSAN Note Hatchback I osiąga moment obrotowy od 128 do 240 Nm. NISSAN Note Hatchback I posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ NISSAN Note Hatchback I to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że NISSAN Note Hatchback I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 437 litrów. Wymiary samochodu: 4083 mm długości, od 1690 do 1691 mm szerokości, 1550 mm wysokości.

Opinie o NISSAN Note Hatchback I

Ocena ogólna:
(3 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników NISSAN Note Hatchback I

Zdjęcia NISSAN Note Hatchback I

NISSAN Note - Wiadomości

Kupujemy używane: Nissan Note i Kia Venga. Dwa przestronne minivany w dobrej cenie
Poszukując funkcjonalnego samochodu do jazdy przeważnie w ruchu miejskim możemy wybrać typowego przedstawiciela segmentu B lub dysponującego przestronniejszym nadwoziem minivana. Wśród dostępnych na rynku modeli wymienić warto między innymi Nissana Note i Kię Vengę. W przypadku każdego z tych samochodów ogromną zaletą jest duży wybór jednostek napędowych i prosta konstrukcja mechaniki przekładająca się na niską awaryjność. Zachęca też atrakcyjna cena