NISSAN Navara Pickup II (2007 - 2010)

NISSAN Navara Pickup II

Generacja była produkowana od 2007 do 2010 roku. NISSAN Navara Pickup II to klasa średnie dostawcze samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 106 do 126 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji NISSAN Navara Pickup II wynosi od 144 do 171 KM. Silnik NISSAN Navara Pickup II jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności 2488 cm3. Na każdy cylinder w silniku NISSAN Navara Pickup II przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy NISSAN Navara Pickup II osiąga moment obrotowy od 356 do 403 Nm. NISSAN Navara Pickup II posiada dołączany napęd na 4 koła lub napęd tylny a typ paliwa na jaki jeździ NISSAN Navara Pickup II to diesel.

Warto nadmienić, że NISSAN Navara Pickup II posiada od 2 do 4 drzwi, od 4 do 5 siedzeń. Wymiary samochodu: od 5133 do 5220 mm długości, 1850 mm szerokości, od 1748 do 1886 mm wysokości.

Opinie o NISSAN Navara Pickup II

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników NISSAN Navara Pickup II

Zdjęcia NISSAN Navara Pickup II

NISSAN Navara - Wiadomości

Mercedes klasy X zniknie ze sprzedaży? Powodem jest fatalna sprzedaż
Mercedes-Benz klasy X to pickup klasy premium. Jak na prestiżowe auto przystało, ma równie prestiżową cenę, mimo, że konstrukcyjnie bazuje na Nissanie Navara. Niestety elegancki pickup nie przyjął się na rynku. Wiele wskazuje na to, że niedługo z niego zniknie równie szybko, jak się pojawił.

Nissan Navara - nadjeżdża bestsellerowy "wół roboczy" po faceliftingu
Nissan właśnie przeprowadził subtelny lifting swojego pick-upa. Choć kultowa Navara z zewnątrz wygląda identycznie, zmieniło się sporo aspektów mechanicznych. Teraz japoński pick-up ma być jeszcze dzielniejszy w terenie i pracy, a przy tym zużywać mniej paliwa.