NISSAN Navara Pickup I (2005 - 2007)

NISSAN Navara Pickup I

Generacja była produkowana od 2005 do 2007 roku. NISSAN Navara Pickup I to klasa średnie dostawcze samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 106 do 128 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji NISSAN Navara Pickup I wynosi od 144 do 174 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 170 km/h. Silnik NISSAN Navara Pickup I jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności 2488 cm3. Na każdy cylinder w silniku NISSAN Navara Pickup I przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy NISSAN Navara Pickup I osiąga moment obrotowy od 356 do 403 Nm. NISSAN Navara Pickup I posiada dołączany napęd na 4 koła lub napęd tylny a typ paliwa na jaki jeździ NISSAN Navara Pickup I to diesel.

Średnie spalanie NISSAN Navara Pickup I wynosi około 8,5 l na 100km. Warto nadmienić, że NISSAN Navara Pickup I posiada od 2 do 4 drzwi, od 4 do 5 siedzeń. Wymiary samochodu: od 5133 do 5220 mm długości, 1850 mm szerokości, od 1748 do 1886 mm wysokości.

Opinie o NISSAN Navara Pickup I

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników NISSAN Navara Pickup I

Zdjęcia NISSAN Navara Pickup I

NISSAN Navara - Wiadomości

Mercedes klasy X zniknie ze sprzedaży? Powodem jest fatalna sprzedaż
Mercedes-Benz klasy X to pickup klasy premium. Jak na prestiżowe auto przystało, ma równie prestiżową cenę, mimo, że konstrukcyjnie bazuje na Nissanie Navara. Niestety elegancki pickup nie przyjął się na rynku. Wiele wskazuje na to, że niedługo z niego zniknie równie szybko, jak się pojawił.

Nissan Navara - nadjeżdża bestsellerowy "wół roboczy" po faceliftingu
Nissan właśnie przeprowadził subtelny lifting swojego pick-upa. Choć kultowa Navara z zewnątrz wygląda identycznie, zmieniło się sporo aspektów mechanicznych. Teraz japoński pick-up ma być jeszcze dzielniejszy w terenie i pracy, a przy tym zużywać mniej paliwa.