NISSAN Leaf Hatchback

NISSAN Leaf Hatchback

NISSAN Leaf Hatchback

Model jest produkowany od roku 2011 do dziś. W tym czasie powstały 3 generacje tego modelu. NISSAN Leaf Hatchback to klasa niższa średnia samochodów osobowych. Cena nowego modelu NISSAN Leaf Hatchback to od 126 080 do 201 300 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 80 do 160 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc modelu NISSAN Leaf Hatchback wynosi od 109 do 217 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi 144 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje 11,5 s. Silnik NISSAN Leaf Hatchback jest typu nie połączone o pojemności 0 cm3.

Cały układ napędowy NISSAN Leaf Hatchback osiąga moment obrotowy od 254 do 340 Nm. NISSAN Leaf Hatchback posiada napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ NISSAN Leaf Hatchback to elektryczny.

Warto nadmienić, że NISSAN Leaf Hatchback posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą od 680 do 720 litrów. Wymiary samochodu: od 4445 do 4490 mm długości, od 1770 do 1790 mm szerokości, od 1540 do 1550 mm wysokości.

Opinie o NISSAN Leaf Hatchback

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Generacje NISSAN Leaf Hatchback

Zdjęcia NISSAN Leaf Hatchback

NISSAN Leaf - Wiadomości

"Czy sądzi pani, że przedstawianie samochodów elektrycznych jako "zielonej" alternatywy dla aut spalinowych jest w porządku?" Mamy szczerą odpowiedź
Ana Paola Reginatto - szefowa marketingu modelu LEAF i samochodów elektrycznych Nissana na Europę w szczerej rozmowie z Łukaszem Kiferem tłumaczy m.in. dlaczego auta zasilane prądem to dobra propozycja nie tylko dla Norwegów .

Wyścigowy Nissan LEAF NISMO RC atrakcją na Poznań Motor Show 2019
Elektrobomilność rozwija się w zadziwiającym tempie, a Nissan LEAF nadal jest jednym z najlepiej sprzedających się samochodów elektrycznych na świecie. Jednak poza ekonomicznym, miejskim hatchbackiem, ma też bardziej wyścigowe oblicze. Nissan LEAF NISMO RC zadebiutuje podczas targów Poznań Motor Show 2019.

Nissan LEAF jest najchętniej kupowanym samochodem elektrycznym na świecie
Nissan ma powody do świętowania. Elektryczny Nissan LEAF został pierwszym samochodem elektrycznym w historii sprzedanym w liczbie ponad 400 000 egzemplarzy. Takie statystyki umacniają pozycje modelu jako lidera wśród samochodów elektrycznych.