NISSAN Juke Hatchback III (2018 - obecnie)

NISSAN Juke Hatchback III

Generacja jest produkowana od roku 2018 do dziś. NISSAN Juke Hatchback III to klasa małe samochodów osobowych. Cena nowej generacji NISSAN Juke Hatchback III to od 64 400 do 117 750 PLN.

Moc maksymalna wynosi od 81 do 160 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji NISSAN Juke Hatchback III wynosi od 110 do 218 KM. Silnik NISSAN Juke Hatchback III jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1461 do 1618 cm3. Na każdy cylinder w silniku NISSAN Juke Hatchback III przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy NISSAN Juke Hatchback III osiąga moment obrotowy od 144 do 280 Nm. NISSAN Juke Hatchback III posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ NISSAN Juke Hatchback III to benzyna lub diesel.

Warto nadmienić, że NISSAN Juke Hatchback III posiada 5 drzwi, 5 siedzeń a bagażnik ma maksymalną pojemność wynoszącą 1189 litrów. Wymiary samochodu: 4135 mm długości, 1765 mm szerokości, od 1565 do 1570 mm wysokości.

Opinie o NISSAN Juke Hatchback III

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników NISSAN Juke Hatchback III

NISSAN Juke - Wiadomości

Nowy VW Golf rozbity przez Euro NCAP. Na testach były też Ford Puma i Nissan Juke [FILMY]
Eksperci Euro NCAP mają ostatnio pełne ręce roboty. Tym razem na testy zderzeniowe przyjechały do nich: VW Golf 8, Ford Puma oraz nowy Nissan Juke. Obyło się bez sensacji. Cała trójka spisała się bardzo dobrze.

Opinie Moto.pl: nowy Nissan Juke. Jeździliśmy drugą generacją japońskiego bestsellera
Gdy pierwsze wcielenie Juke'a debiutowało blisko dekadę temu, nikt nie spodziewał się, że odniesie aż tak spektakularny sukces. 1,5 miliona sprzedanych egzemplarzy to znakomity wynik. Czy następca powtórzy ten sukces? Sprawdzamy w warunkach drogowych możliwości najbardziej oryginalnego modelu Nissana ostatnich lat.

Nowy Nissan Juke z pełnym cennikiem w Polsce. Wyjściowo kosztuje od 67 900 zł do 92 900 zł w zależności od wersji
Niecałe 68 tysięcy złotych otworzy polski cennik nowego Nissana Juke w Polsce. Takie informacje pojawiały się już wcześniej, ale teraz poznaliśmy ceny wszystkich wersji wyposażenia. Najdroższa ma kosztować 92 900 zł.

Nowy Nissan Juke z polską ceną. Bazowa wersja za niecałe 68 tysięcy złotych
Zaledwie wczoraj pokazano oficjalnie nowego Nissana Juke'a, a już dzisiaj możemy wam podać jego cenę. Nowy Nissan Juke wyjściowo ma kosztować w Polsce 67 900 zł.

Nowy Nissan Juke - po 9 latach wciąż z własnym stylem
Mało który samochód wzbudzał takie kontrowersje jak Nissan Juke. Mały crossover miał oddanych fanów, ale też całe grono zagorzałych hejterów. Teraz po 9 latach doczekał się nowej generacji. Znacznie bardziej dojrzałej.