NISSAN Juke Hatchback I (2010 - 2014)

NISSAN Juke Hatchback I

Generacja była produkowana od 2010 do 2014 roku. NISSAN Juke Hatchback I to klasa małe samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi od 69 do 147 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji NISSAN Juke Hatchback I wynosi od 94 do 200 KM, co sprawia, że prędkość maksymalna wynosi od 168 do 215 km/h, a przyśpieszenie do 100 km/h zajmuje od 8,0 do 12,0 s. Silnik NISSAN Juke Hatchback I jest rzędowy posiadający 4 cylindry o pojemności od 1461 do 1618 cm3. Na każdy cylinder w silniku NISSAN Juke Hatchback I przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy NISSAN Juke Hatchback I osiąga moment obrotowy od 140 do 260 Nm. NISSAN Juke Hatchback I posiada napęd na 4 koła lub napęd przedni a typ paliwa na jaki jeździ NISSAN Juke Hatchback I to benzyna lub diesel.

Średnie spalanie NISSAN Juke Hatchback I w zależności od wersji silnika, waha się od 4,9 do 7,4 l na 100km. Warto nadmienić, że NISSAN Juke Hatchback I posiada 5 drzwi, 5 siedzeń. Wymiary samochodu: od 4135 do 4165 mm długości, od 1765 do 1770 mm szerokości, od 1565 do 1570 mm wysokości.

Opinie o NISSAN Juke Hatchback I

Ocena ogólna:
(1 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników NISSAN Juke Hatchback I

Zdjęcia NISSAN Juke Hatchback I

NISSAN Juke - Wiadomości

Nowy Nissan Juke z pełnym cennikiem w Polsce. Wyjściowo kosztuje od 67 900 zł do 92 900 zł w zależności od wersji
Niecałe 68 tysięcy złotych otworzy polski cennik nowego Nissana Juke w Polsce. Takie informacje pojawiały się już wcześniej, ale teraz poznaliśmy ceny wszystkich wersji wyposażenia. Najdroższa ma kosztować 92 900 zł.

Nowy Nissan Juke z polską ceną. Bazowa wersja za niecałe 68 tysięcy złotych
Zaledwie wczoraj pokazano oficjalnie nowego Nissana Juke'a, a już dzisiaj możemy wam podać jego cenę. Nowy Nissan Juke wyjściowo ma kosztować w Polsce 67 900 zł.

Nowy Nissan Juke - po 9 latach wciąż z własnym stylem
Mało który samochód wzbudzał takie kontrowersje jak Nissan Juke. Mały crossover miał oddanych fanów, ale też całe grono zagorzałych hejterów. Teraz po 9 latach doczekał się nowej generacji. Znacznie bardziej dojrzałej.

Nowy Nissan Juke debiutuje już za moment. Taki sam, ale jednak lepszy
Druga generacja Nissana Juke zadebiutuje już września, przy okazji targów motoryzacyjnych we Frankfurcie. Marka jednak uchyliła rąbka tajemnicy publikując pierwsze zdjęcia japońskiego crossovera. Choć prezentuje się jeszcze w kamuflażu widać, że zachował geny poprzednika.

Kupujemy używane: Nissan Juke kontra Kia Soul I. Odważne spojrzenie na crossovera
Obecnie pośród crossoverów segmentu B znajdziemy kilkanaście propozycji. Kilka lat temu sytuacja wyglądała nieco gorzej, ale klienci też mieli niezły wybór. Do wyróżniających się propozycji należały Nissan Juke i Kia Soul pierwszej generacji. W każdym z tych przypadków, możemy liczyć na sporą dawkę oryginalności i wiele sprawdzonych rozwiązań.