NISSAN GT-R Coupe I (2008 - 2010)

NISSAN GT-R Coupe I

Generacja była produkowana od 2008 do 2010 roku. NISSAN GT-R Coupe I to klasa luksusowe samochodów osobowych.

Moc maksymalna wynosi 353 kW, a licząc w koniach mechanicznych moc generacji NISSAN GT-R Coupe I wynosi 480 KM. Silnik NISSAN GT-R Coupe I jest typu układ v posiadający 6 cylidrów o pojemności 3799 cm3. Na każdy cylinder w silniku NISSAN GT-R Coupe I przypadają 4 zawory.

Cały układ napędowy NISSAN GT-R Coupe I osiąga moment obrotowy 588 Nm. NISSAN GT-R Coupe I posiada napęd na 4 koła a typ paliwa na jaki jeździ NISSAN GT-R Coupe I to benzyna.

Warto nadmienić, że NISSAN GT-R Coupe I posiada 2 drzwi, 4 siedzenia. Wymiary samochodu: 4655 mm długości, 1895 mm szerokości, 1370 mm wysokości.

Opinie o NISSAN GT-R Coupe I

Ocena ogólna:
(2 oceniających)
Silnik:
Wnętrze:
Zawieszenie:
Awaryjność:
Komfort jazdy:
Dodatki:

Rodzaje silników NISSAN GT-R Coupe I

Zdjęcia NISSAN GT-R Coupe I

NISSAN GT-R - Wiadomości

Już jest nowy Nissan GT-R50. Kosztuje prawie milion euro i będzie tylko 50 sztuk
Mimo upływu lat, Nissan GT-R generacji R35 się nie starzeje. Czuć od niego wiek, ale nadal jest tak samo pożądanym autem jak na początku swojej kariery. Choć na oficjalną kolejną generację będziemy musieli jeszcze poczekać, studio Italdesign wypuściło 50 sztuk modelu GT-R50 z okazji uczczenia 50-lecia sportowej serii Nissana.

W USA powstanie wypożyczalnia samochodów JDM. Pojeździsz po Las Vegas kultowym Skyline'm
JDM to styl tuningowania samochodów (najczęściej japońskich), który cieszy się szczególną popularnością w Stanach Zjednoczonych. W Las Vegas powstanie wypożyczalnia takich pojazdów, żeby każdy kierowca mógł poczuć się jak jeden z "Szybkich i wściekłych".

Tesla Model X i Nissan GT-R spotkały się na drodze. Efekt? Tesla przecięta na pół
Sportowy Nissan GT-R miał wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle i uderzyć w Teslę Model X. Nie wiadomo, z jaką prędkością się przemieszczał, ale elektryczny samochód firmy Elona Muska został przecięty wpół.